V úvodní čtvrthodině utkání měli častěji míč na kopačkách domácí fotbalisté, ale kombinovali pouze na vlastní půlce. Hosté hráli i bez míče aktivně, Pražanům nenechávali na hřišti příliš prostoru. Ti tak pouze nakopávali balony, ale s těmi si v poklidu sokolovská obrana poradila.

První střelu na branku zaznamenali domácí až v 15. minutě, dalekonosnou střelu Svatonského musel konečky prstů vytěsnit mimo tyče gólman Baníku Zacharda. Poté se začali v útoku osmělovat i hosté, kteří byli ve druhé čtvrthodině aktivnějším mužstvem. V 18. minutě zahrozil svou střelou Podrazký, ta těsně minula branku Dukly. Problémy dělal svým pohybem domácí obraně zejména agilní Duchnič.

Po půlhodině hry Čada svou hlavičkou po centru z pravé strany lízl dokonce břevno domácí branky. Z protiútoku odpověděli Pražané, ale útočník tmavé pleti Chigou se ve skrumáži před sokolovskou brankou ani nadvakrát neprosadil. V závěru poločasu se pak snažili domácí fotbalisté dostat hosty pod tlak, tlačili se na půlku Sokolova, ale kromě dalekonosné střely Malého, která trefila spojnici tyče a břevna Zachardovy branky, nic nevymysleli.

Začátek druhého poločasu zastihl v lepším rozpoložení hostující tým, který pokračoval dál v aktivní hře. V pořadí třetí standardní situace po přestávce také konečně přinesla gólový úspěch. Vaněček vybojoval v 54. minutě roh. Podrazký ho rozehrál na Čupra, který našel svým centrem hlavu Knakala – 0:1.

I po vstřelené brance pokračovali fotbalisté Baníku ve své hře a domácí Dukla se proti sokolovskému bloku těžko prosazovala. Trenér domácích Bittengel poté ze hřiště stáhl nevýrazného Chigoua a posílil ofenzívu o Bergera.

Zvýšená snaha Pražanů a aktivnější pohyb nakonec přinesly dvě šance na přelomu 72. minuty. S oběma obrovskými šancemi Vrány si perfektně poradil gólman Zacharda. Zejména svým prvním zákrokem tváří v tvář útočníku Dukly podržel svůj tým.

Hosté však pouze nebránili. Pokud měli míč, hrnuli se do útoku. V 81. minutě tak znovu udeřilo na druhé straně. Nový muž na hřišti Javorský po rychlém protiútoku Baníku napálil míč na branku domácích, brankář těžkou střelu jen vyrazil do levé strany a tam byl nejrychleji Duchnič, který ho poslal podruhé do domácí sítě – 0:2.

Ani v závěrečných minutách utkání si domácí Dukla nedokázala vypracovat žádný tlak, naopak, byli to hosté, kdo měl častěji míč na kopačkách. V nastaveném čase navíc zaúřadoval po pár minutách na hřišti Nádeníček, který po dalším rychlém protiútoku hned tří hráčů Sokolova pečetil stav utkání na konečných 0:3.

Dukla – Sokolov 0:3 (0:0)
Branky: 55. Knakal, 81. Duchnič, 90. Nádeníček.
Rozhodčí: Kocourek – Gallo, Handlíř. ŽK 1:2. Diváci: 535.
FK Baník Sokolov: Zacharda – Knakal, Kura, Čupr, Šmerda – Podrazký, Habai (74. Javorský), Vaněček (90. Hanzlík), Čada – Duchnič (88. Nádeníček), Dejmek.