V první půli si Chebští vytvořili šance, ale proměnili jen jednu, když se trefil Kohout. Dobře se prezentoval habartovský Richter, který chytil minimálně dvě gólové šance. Srovnání obstaral rychlý Ady, který přeloboval domácího brankáře – 1:1.

Ve druhém poločase si Union vypracoval tlak, ale gól na 2:1 mu sudí pro údajný ofsajd neuznal. Do vedení tak hosty dostal opět Ady – 1:2.

Chebští se s tímto stavem nemínili smířit, bojovali až do konce, což se jim vyplatilo. Po sérii rohových kopů se v nastaveném čase míč odrazil od jednoho z habartovských hráčů a skončil za zády výborného Richtera – 2:2.

„Chtěl bych klukům poděkovat, že nesložili zbraně a bojovali do konce střetnutí, což se jim nakonec vyplatilo,“ uvedl po utkání David Kuna, manažer Unionu Cheb.