Fotbalový víkend se nevydařil jen zástupcům mužského týmu FK Hvězda Cheb, který se dočkal prvního vítězství v krajském přeboru, když v Citicích zvítězil 2:1, ale také zástupkyním něžného pohlaví chebského klubu. Ženy Hvězdy Cheb po dvou nevydařených duelech se tentokrát pořádně střelecky ´rozšouply´, když na hřišti SK Sokol Brozany zvítězily vysoko 5:0.
Už první poločas divizního střetnutí žen naznačil, že chebské hráčky rozhodně nemíní odjet ze hřiště Brozan bez bodů. Chebské si vytvořily dvougólový náskok, který se pak ve druhé půli rozrostl na pět branek. Dvěma góly se blýskly Horná a Trampuschová.
Do tabulky divizní soutěže si tak fotbalistky Hvězdy Cheb připsaly první tři důležité body.
SK Sokol Brozany ⋌0
Hvězda Cheb ⋌5
po poločase 0:2
Branky: 25. Vagingerová, 41. Horná, 67. Horná, 75. Trampuschová, 77. Trampuschová.
ŽK 2:1 (52. Trampuschová)
Sestava Hvězdy Cheb: Maxová – Bartyzalová, Bémová, Vagingerová, (75. Plachá), Bernarodová, Czelderová, Ziateková (56. Podroužková), Trampuschová (78. Černá), Havlová (65. Kosobudová), Sedláčková, Horná.

Utkání zhodnotil trenér chebského celku Tomáš Rolník.
„Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. Dařilo se nám napadat soupeřovu rozehrávku a po získání balonu okamžitě hledat průnikovou přihrávkou nabíhající hráčky. Rychlým přístupem k soupeři a důraznou hrou jsme si během prvního poločasu vytvořili sedm vyložených šancí (Horná 2x, Trampuschová1x, Havlová 2x, Vagingerová 1x, Ziateková 1x), ale v zakončení jsme soupeře vícekrát nepotrestali. První branka padla po průniku Horné, která vybídla přesnou přihrávkou Vagingerovou ke skórování. Druhou branku jsme vstřelili po centru Trampuschové do vápna a hlavou zakončující Horné.
V druhém poločase soupeř zvýšil svoji aktivitu, ale s přibývajícími minutami se začala čím dál tím více projevovat naše lepší fyzická zdatnost a od 60. minuty jsme plně kontrolovali hru. Z množství nevyužitých šancí ve druhém poločase se ujala jen přímočará akce Horné, branka z přímého kopu od Trampuschové a branka přímo z rohu rovněž od Trampuschové.
Body z Brozan jsou našimi prvními body v soutěži. Věřím, že tyto body nás posunou hlavně psychicky dál a hráčky začnou mít větší jistotu na hřišti. Přesto vidím v naší hře velký prostor pro zlepšení. Kvalitním přístupem k tréninku a zápasu věřím, že budeme nadále náš herní projev zlepšovat. Následující utkání odehrajeme v neděli 13. 9. 2015 na stadionu Lokomotiva od 10:15 proti družstvu Libušína. Všechny fanoušky chebské fotbalu rádi uvidíme na zápase."