Hokejisté nadělili Strunalu Luby osmičku

Luby - Před samotným zápasem hokejistů Energie se Strunalem nastoupili v předzápase žáci Lubů, kteří hostili Františkovy Lázně. Tento duel jako by předznamenal, že to domácím tentokrát nepůjde. Strunal nakonec prohrál 0:1

22.5.2015

V Lubech se utkali místní fotbalisté s hokejisty karlovarské EnergieFoto: Deník/Bedřich Klima

Možná až moc krutý výsledek se udál na fotbalovém stadionku v Lubech u Chebu, kde se představili hokejisté karlovarské Energie. Domácí tým hrající okresní přebor Chebska nakonec prohrál vysoko 1:8.

Před samotným zápasem hokejistů Energie se Strunalem nastoupili v předzápase žáci Lubů, kteří hostili Františkovy Lázně. Tento duel jako by předznamenal, že to domácím tentokrát nepůjde. Strunal nakonec prohrál 0:1.

Pak již došlo na samotné klání energetiků s místní jedenáctkou. Česného výkopu se tentokrát ujali starostka města paní Anita Černíková a šéfredaktor Chebského deníku Vladimír Kučera.

Od prvních minut měli nepatrně navrch energetici, ale braku vstřelili až díky Láďovi Farovi, který zamířil do vlastní branky.

Domácí následně dokázali vyrovnat, když mezi tři tyče přesně mířil hlavou Martin Sláma. Bohužel pro Strunal to byla první a poslední radost v utkání. Do poločasu přidal další dva branky hostí Vašek Skuhravý, který byl při střelecké chuti.

Přestávku vyplnila tradičně soutěž, kterou podpořil cenami pivovar Radegast a vystoupení kroužku moderního tance a aerobiku pod taktovkou Hanky Mlčochové.

O druhém poločase se dá tak trochu říci, že se hrálo na jednu branku. Fyzicky zdatnější energetici se vícekrát dostali do zakončení a postupně přidali dalších pět branek. Václav Skuhravý si připsal hattrick a dva góly pak střelil Michal Vachovec.

Přestávku mezi utkáním a autogramiádou vyplnili dvě soutěže. Děti byly odměněny stavebnicemi Lego, dospěli se pak utkali ve střelbě na branku z poloviny hřiště o grilované selátko z minipivovaru Sv. Florián v Lokti.

Po autogramiádě se diváci rychle rozprchli domů. „Bohužel počasí nám nepřálo. V součtu i s dětmi přišlo ani necelých čtyři sta diváků a ještě jsme hodně zmohli. Nicméně si myslím, že jsme si všichni celou akci užili a rádi jí tady v Lubech někdy v budoucnu zopakujeme. Snad i s lepším výsledkem, o který výjimečně tolik nešlo," řekl po utkání představitel Strunalu Luby a muž mnoha tváří Pepík Heřmánek.

Z pohledu hokejistů utkání zhodnotil trenér Karel Mlejnek, který poznamenal: „Jako kdybych tady nebyl. Rozhovory budu dávat, až na konci února, až budeme mít splněný náš cíl," usmíval se pak dodal: „Kluci si to na dešti užili. V hale neprší a když jsme teď během letní přípravy venku a začne, tak se jdeme schovat do tělocvičny," doplnil.

TJ Strunal Luby – HC Energie Karlovy Vary 1:8 (1:3)

Branky: Sláma – Skuhravý 3, Vachovec 2, T. Rohan, Osmík, vlastní. Rozhodčí: Topinka, Kuchta, Buzna. Diváci: 387.

Strunal Luby: Sandner – Tměj, Bartoněk, Hnilica, Syroha, Winkler, Plachý, Fara, Nechanický, Stejskal, Johan, Ulrich, Sláma, Chudoba, Held, Malek.

Energie K. Vary: Koblasa – Vachovec, J. Tomeček, V. Tomeček, Koblasa, Závorka, Kverka, Beránek, Osmík, Skuhravý, Habal, Dvořák, M. Rohan, T. Rohan, Weinhold.

Autor: Jan Čech

22.5.2015 VSTUP DO DISKUSE

Farmářské trhy. Ilustrační foto.

Trhy mají v lázních úspěch, v Aši se teď budou konat jen jednou měsíčně

Křišťálová Lupa 2017

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Pusťte si televizi. Rodí tam Plzeňanky

Unikátní pohled do nejintimnějších okamžiků každé ženy, který se natáčel v plzeňské fakultní nemocnici, právě startuje.

Vysněné dětské postele

Dětský pokoj potřebuje pořádnou postel. Ale obyčejné postele jsou plné nesplněných dětských snů. Zkuste splnit nějaké ty sny i vysněnou postelí.

Vítězství si venku připsali jen borci karlovarské Slavie

Karlovarský kraj - Jediné vítězství, jediné tři body. Tak ty si tentokrát dovezly celky z Karlovarského kraje hrající divizi ze hřišť soupeřů. Úspěšná byla Slavia Karlovy Vary, která vyplenila Přeštice poměrem 5:2.