V posledním přátelském utkání před zahájením jarní sezony se tým žen Hvězdy střetl s dalším silným německým celkem FC Marktleuthen. Tentokrát se ženám podařilo získat po kvalitním výkonu tři body z utkání. Více nám o průběhu zápasu řekl hlavní trenér Tomáš Rolník.

"V neděli 13. 3. jsme dovršili zimní přípravu posledním zápasem proti družstvu Marktleuthen na jeho hřišti. Od začátku zápasu jsme převáděli velmi rychlý a důrazný fotbal. Přestože jsme v úvodu byli lepším týmem, jako první jsme inkasovali po rychlém protiútoku soupeře. I přes obdrženou branku jsme nadále pokračovali v naší hře a po průniku Bémové jsme záhy srovnali na 1:1. Do poločasu jsme skorovali ještě jednou, kdy po přihrávce Horné vstřelila gól Vagingerová.

Ve druhém poločase jsme svojí aktivitou nepustili německý celek do vážnějšího ohrožení naší branky a nadále jsme pokračovali v naší kombinační hře. Konečný výsledek 3:1 stanovila Trampuschová střelou z hranice velkého vápna.

Chtěl bych velmi pochválit hráčky za tento zápas, kdy se snažili po celou dobu utkání dodržovat předzápasové pokyny. Rovněž jsem velmi spokojen s přístupem většiny hráček k tréninkům a zápasům během celé zimní přípravy. Od 28. ledna, kdy jsme začali trénovat, k dnešnímu datu jsme absolvovali 18 tréninků, 4 přátelská utkání a 4 zimní turnaje. Já věřím, že jsme kvalitně připraveni a doufám, že na jaře budeme bojovat o první příčku."

FC Marktleuthen : FK Hvězda Cheb 1:3 (1:2)

Sestava: Bauerová – Bernardová, Bartyzalová, Bartošová, Zadranská – Ziateková, Trampuschová, Bémová, Hanesová – Horná, Vagingerová

Střídající: Hricová, Wünschová, Holubová

Branky: Bémová, Vagingerová, Trampuschová

(fk)

V sobotu 10:30 nás čeká první mistrovský zápas na hřišti prvního celku tabulky Slavoje Chyše. Budeme se těšit na podporu našich fanoušků.