V rámci 5. kola 2. futsalové ligy skupiny Západ se domácí HERD Hradiště utkal s prozatím beznadějně posledním celkem soutěže, Combix Ústí nad Labem.
Herd Hradiště                    4
Combix Ústí nad Labem      3
po poločase 3:0
   Hosté dorazili do chebské haly Lokomotiva pouze v pěti hráčích, a tak se spíše očekával střelecký koncert domácích, kteří v současnosti figurují na třetím místě tabulky.
   Ovšem pravidlo, že zdání klame, se tentokrát potvrdilo. Oboustranně nudné utkání, téměř bez nasazení, osobních soubojů, či faulů ubíhalo v rychlém tempu, k čemuž přispěli i rozhodčí, kteří správně nechali bez zbytečných zásahů hru plynout. Herd se dostal v prvním poločase do tříbrankového vedení, kdy se ve druhé minutě trefil Valdman po asistenci Netrvala, v osmé minutě zvýšili vedení domácích sami hosté vstřelením vlastního gólu a účet první dvacetiminutovky uzavřel svou brankou Milan Kohout po pěkné přihrávce Davida Sčisláka.
Alespoň o poločasové pauze se probudilo i obecenstvo. Bohužel pouze při dovednostní soutěži čtyř vylosovaných diváků, kteří se snažili trefit prázdnou branku přes celé hřiště. Sluší se na tomto místě říci, že výsledek jejich snažení nebyl valný. Ověřili si, že tento úkol není tak snadný, jak by se z hlediště mohlo zdát.
   Druhý poločas stál málem domácí, body. Nejprve se sice ve 22. minutě trefil po přihrávce Lukáče, Eisenreich a zvýšil tím vedení na 4:0, ale od tohoto okamžiku už domácím nevyšlo prakticky nic. Hosté se zatáhli do velmi kompaktního obranného bloku, který se zejména špatným pohybem a netrpělivostí chebským borcům nedařilo prolomit. A protože hosté měli ve svém středu rychlého mladíka Sedláčka, který vsítil hattrick, bylo z utkání nakonec drama až do úplného závěru. Naštěstí však k vyrovnání nedošlo a všechny body tak opět zůstaly v Chebu.
   Sestava HERD Hradiště : Podlipský , Eisenreich, Hudeček, Kohout, Lávička, Lukáč, Netrval, Sčislák, Valdman, Dvořák, Nečekal
Hodnocení vedoucího týmu Milana Nečekala: „Nebylo to pohledné utkání. Soupeř přijel pouze v pěti hráčích, rozhodnutý bránit slušný výsledek. Což se jim nakonec povedlo. Bohužel se nám nepodařilo najít recept na jejich defenzivní blok. Jak říkám, bylo to těžké utkání, ale nakonec bereme tři body a to je nejdůležitější."