Cheb - Úvod zápasu Chebským příliš nevyšel, po pěti minutách prohrávali 0:2

22.10.2015

Radek Čížek, kouč Hvězdy ChebFoto: Deník/Bedřich Klima

Další dva cenné body vybojovala Hvězda Cheb v krajském přeboru mužů, tentokrát bodovala na hřišti v Královském Poříčí.
Úvod zápasu však Chebským příliš nevyšel, po pěti minutách prohrávali 0:2. A i když Miroslav Dobeš snížil na 2:1, domácí tým ještě skóroval do poločasu na 3:1. Mnozí domácí fanoušci už počítali s jasným vítězstvím, ale proti byli Chebští.
Hvězda Cheb        4
Královské Poříčí    4
po poločase 3:1
   Ve druhém poločase chebský Hampl snížil na 3:2, ale byli to opět domácí, kteří šli do dvoubrankového vedení. Jenže chebský celek, jejž zdobí bojovnost, se nevzdal. Nejdříve svým druhým gólem snížil Miroslav Dobeš na 4:3 a těsně před koncem utkání Fidler zařídil hostům remízu a možnost zisku ještě jednoho bodu po střelbě pokutových kopů. V těch byli Chebští šťastnějším týmem, a tak si do Chebu odvezli dva cenné body.
   „Byl to brankově divoký zápas. Nevydařil se nám úvod střetnutí, kdy jsme v páté minutě padali 0:2. Snížili jsme, začali jsme hrát, měli jsme tam nějaké příležitosti Mírou Dobešem. Přesto jsme prohrávali po první půli 1:3. Do druhého poločasu jsem udělal v sestavě nějaké změny, byli jsme lepším týmem, snížili jsme na 3:2, ale domácí opět odskočili na dvě branky. Kluci ale zabojovali, z čehož jsem měl pochopitelně radost a zasluhují za to pochvalu, a do konce utkání stačili ještě vyrovnat. I když není tým příliš zkušený, v kádru je řada dorostenců, mužstvo dokázalo, že umí zabojovat, a předvedlo vůli se zápasem ještě něco udělat, což se podařilo," vysekl pochvalu svým svěřencům Radek Čížek, trenér Hvězdy Cheb, která v příštím kole zajíždí k utkání do Chodova.

Autor: Bedřich Klima

22.10.2015 VSTUP DO DISKUSE

Život potápěče pomohl zachránit operátor linky 112

Studie interiéru dopravního terminálu.

Kontroverzní dopravní terminál se zmenší. A přibude náměstí

Naši prvňáci ze ZŠ Lázně Kynžvart

Chebsko - Ve středu 20. září najdete v Chebském deníku prvňáky ze ZŠ Lázně Kynžvart.

S vozidlem skončil na střeše

Hazlov - Mokrá vozovka zřejmě překvapila devětadvacetiletého řidiče jedoucího z Hazlova na Aš.

Hurikány zhoršují počasí v kraji

Karlovarský kraj - Daleko častější výkyvy počasí, více dešťových srážek i rychlejší vítr. Takovým způsobem se můžou projevovat následky hurikánů, které v uplynulých dnech řádily v Severní Americe. Potvrzuje to klimatolog Rudolf Kovařík ze Šindelové.

Místo řehtání se neslo závodištěm štěkání

Karlovy Vary - Za koníčky se obvykle vydávají lidé na karlovarské dostihové závodiště a bývá tady v den dostihů plno.