Po třech jarních remízách fotbalisté Hvězdy Cheb v divizní soutěži vyhráli, když porazili tým Čížové, souseda v tabulce, 2:0, po poločase 1:0.
První poločas nebyl příliš kvalitní. Chebské zachránil v předposlední minutě první půle David Šneberger, který střelou k tyči poslal Chebské do vedení. Druhá půle už byla ze strany domácích lepší. V 65. min. si zpracoval míč Hudeček a na jeho střelu byl hostující gólman krátký – 2:0.
„První půle byla vlažná, bezkrevná. Ještě že jsme dali koncem poločasu gól. Ve druhém poločasu jsme se zlepšili, pomohl nám druhý gól. Pak už jsme si výhru pohlídali. Doufám, že jsme touto výhrou prolomili remízové prokletí, i když bod z příštího duelu v Rokycanech bychom brali," řekl po duelu Jiří Vaňura, asistent trenéra Hvězdy Cheb, který vyzdvihl výkon Dana Martince a Davida Šnebergera.

FK Hvězda Cheb – Sokol Čížová 2:0 (1:0). Branky: 45. Šneberger, 65. Hudeček. ŽK: 1:2 (T. Rolník – Mrkáček, Jindřich). Rozhodčí: Šimeček – Kapoun, Melničuk, DS Havránek. Diváci: 150.
Hvězda Cheb: T.Martinec -Šaloun, Šaliga, T. Rolník, Šneberger, Mour (76. Janota), D. Martinec, Čížek, Dobeš (86. Irlweg), Hudeček, Fidler (66. Kohout).