V posledním kole Divize A zvítězily hráčky Hvězdy na hřišti Jirkova 4:3. Vítězstvím si chebské hráčky zajistily 4. příčkou v konečné tabulce Divize A. Více nám o utkání pověděl hlavní trenér Tomáš Rolník.
   „Poslední zápas sezony mohu hodnotit velmi pozitivně. Na velmi kvalitním terénu se nám po celý zápas dařila kombinační hra. V prvních deseti minutách hry jsme uzamkli soupeře na jeho polovině a vytvářeli si nebezpečné brankové příležitosti. Výsledkem byla první branka utkání z přímého kopu v podání Trampuschové. Po obdržené brance se soupeřky oklepaly z prvotního nátlaku. I přes velmi kvalitní hru a množství brankových příležitostí jsme nedokázali do poločasu navýšit skóre. Naopak soupeř mohl skórovat v poslední minutě poločasu, kdy z ojedinělého protiútoku nastřelily hráčky Jirkova tyč naší branky.
   Druhý poločas byl velmi ovlivněn úporným teplým počasím. My jsme tomuto faktoru dokázali čelit lépe a po šedesáti minutách jsme navýšili naše vedení na 3:1. V závěru zápasu se soupeř dotáhl na rozdíl jedné branky, díky naší nekoncentrovanosti. Přesto jsme zápas uhájili a vyhráli v poměru 4:3.
   Rád bych poděkoval za celý realizační tým všem hráčkám za super odehraný zápas a přístup k tréninkům a zápasům během celé sezony. V první divizní sezoně se nám podařil neskutečný úspěch, kdy jsme skončili na 4. místě tabulky. Mnohé hráčky udělaly obrovský výkonnostní posun a já doufám, že v nastoleném trendu budou pokračovat v sezoně příští. Rád bych poděkoval našim sponzorům, fanouškům, vedení klubu a lidem, kteří nám drží palce. Bez vás by fotbal žen v Chebu nikdy nebyl a my doufáme, že vaše podpora bude pokračovat i v sezonách příštích."