Farmáři se proti Březové rozjeli až ve druhé třetině

Trstěnice:Fantastický výkon podal trstěnický brankář Réda

31.1.2011

Na zimním stadionu v Sokolově přivítali hráči z Březové tým Trstěnic. V krajské soutěži Farmáři bojují o druhé místo KSM KV, a tak nechtěli nic ponechat náhodě. Se zajištěnou obranou a vynikajícím výkonem brankáře Rédy, který vychytal čisté konto, si Farmáři odvezli ze Sokolova tři body. Střelecky se prosadil univerzální hráč (obránce – útočník) Pech, který si vystřílel hattrick.

HC Březová 0
HC Farmáři Trstěnice 11
(0:2, 0:4, 0:5)

Mužstvo z Březové vydrželo odolávat jen první třetinu, přesto si vypracovalo po dobu celého zápasu několik gólových šancí, které tentokrát ztroskotaly na vynikajícím trstěnickém brankáři. K nejlepším hráčům u mužstva Trstěnic v tomto zápase patřili: Réda, Pech a Hankovszki.

Branky za Farmáře z Trstěnic: 3x Pech, 2x Bubenščikov, Hankovski a Lovas, 1x Jalčák a kapitán Barták. Asistenci si připsali: 2x Bubenščikov, Lovas a Brytkov, 1x Pech, Dibala, Hajný, Hasala a Vopava.

Utkání velmi dobře řídili HR: Pentlschmid, čároví: Zadražil a Hajdl, tresty 5:12, (Gušibauer a Hajný 10 TM osobní trest), využití 1:0, oslabení 0:2, 70 diváků.

HC Farmáři Trstěnice: Réda – Hasala, Brytkov, Hankovszki, Dibala, Jalčák, Lovas, Čiček, Vopava, Barták, Bubenščikov, Pech, Hajný, trenéři: Šnajdr – Zeman.

K zápasu se vyjádřil trenér Farmářů Šnajdr: „Ze začátku utkání jsme se nemohli dostat do potřebného tempa, špatně jsme bruslili. Od druhé třetiny jsme zlepšili kombinaci a dařila se nám i střelba a proměňování šancí. Důkazem toho je dvojciferné vítězství. Vynikajícím způsobem zachytal brankář Réda, který vychytal čisté konto.“ Druhý trenér Trstěnic Zeman dodal: „Hráči zaslouží poděkování, ale je to jen o tom, jak se dokážeme sejít.“

(tr–h)

31.1.2011

Pestalozzi vznikli jako studentská kapela v roce 1988. Jedním ze zakládajících členů byl i Petr Gardner.

Nekonečná jízda kapely Pestalozzi začala před 30 lety

Zádub-Závišín má zastupitelstvo

Letní svatby jsou in, oddává se na lávce, golfu, na poli nebo u vysílače

Karlovarský kraj – Jako by se s nimi roztrhl pytel. Svatby v létě jsou prostě in. Snoubenci přitom čím dál více preferují venkovní obřad. A některá místa jsou opravdu netradiční.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Vrchní sestra ze sokolovské interny by se mohla stát Nej sestřičkou roku 2017

Sokolov - Míša Rauscherová, vrchní sestra z interního oddělení sokolovské nemocnice, by se mohla stát Nej sestřičkou tohoto roku. V Sokolově pracuje s dvouletou přestávkou deset let.