V desátém pokračování soutěže fotbalisté karlovarské Lokomotivy uválčili na svém stadionu na Růžovém Vrchu nerozhodný výsledek se silným týmem Unionu Cheb.

V samotném utkání zahrozili jako první hosté, ale Sládeček si na domácího brankáře Cyprise nepřišel. O chvilku neuspěl ani chebský Kohout. Poté se pomalu začali prosazovat i domácí fotbalisté, ale taktéž bez vážnějšího ohrožení hostující branky.

Až přímý kop z kopaček chebského Řezáče, který proletěl napříč malým vápnem až do autu, trochu pocuchal fotbalové nervy domácích hráčů. Poté se prezentoval střelou karlovarský Mitterpach, ale jeho pokusu chybělo hodně přesnosti. Na druhé straně ho pak okopíroval při své pokusu Kohout.

V prvním poločase se branky diváci nedočkali. Za to ve druhém padly rovnou dvě.

Ve 47. minutě vyboxoval domácí gólman Cypris přímý kop Dobeše pouze k nohám Řezáče, který z osmnácti metrů obloučkem usměrnil poprvé balon do fotbalové branky. Poté odpustil rozhodčí Bacík hostům penaltu za sražení pronikajícího Karbuly brankářem Unionu Kubincem. Na to se prezentoval nevydařenou střelou hostující Sládeček a pak to přišlo.

V 71. minutě po rohovém kopu z kopaček Horna se nejlépe orientoval v závaru před chebskou brankou karlovarský Vaněk, který tak tak stanovil konečnou podobu výsledku.

Lokomotiva se udržela se ziskem dvanácti bodů na deváté příčce. O hodně hůř však dopadl Union Cheb, který kvůli rozhodnutí KKFS přijde o šet bodů, zatím mu patří osmá příčka se ziskem třinácti bodů.

Loko KV – Union Cheb 1:1

Branky: 71. Vaněk – 47. Řezáč. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Bacík – Fraško, Hányš, DS Zdvihal. ŽK: 3:2. Diváci: 60.

Lokomotiva K. Vary: Cypris – Votík, Cozma, Matocha, Kocmánek – Horn, Mitterpach, Karbula, Vaněk – Kolář, Jílek. Trenér: Jiří Štessl.
Union Cheb: Kubinec – Těšínský, J. Janota, Rolník, Volf (88. V. Janota) – Dobeš (89. Alexa), Šebesta, Hudeček (81. Jadlovský), Řezáč – Sládeček, Kohout. Trenér: Miroslav Šebesta.