Hráči Libé byli důraznější, lépe kombinovali, domácí stačili v závěru jen korigovat

Zápas okresního fotbalového přeboru začal oboustranně opatrně, mužstvo Libé vycházelo ze zabezpečené obrany, s čímž si domácí hráči nedokázali poradit.

Tatran Tři Sekery 2

Start Libá 4

po poločase 0:2

Jejich hru ovlivnilo vynucené střídání zraněného Stolce již ve 2. minutě a zároveň přineslo nečekané změny do sestavy celkem na třech postech.

Velmi dobrá obranná hra soupeře znervózňovala i nadále domácí hráče a neprosazoval se ani Francisc Labai, pro kterého bylo toto utkání pro letošek posledním v dresu Tatranu, neboť si odchází zkusit krajský přebor za Viktorii Mariánské Lázně.

Hráči Libé byli důraznější, lépe kombinovali a výsledkem byl dobře kopnutý roh a vedení 0:1 v 17. minutě. I nadále měli hosté iniciativu na svých kopačkách, brejk v 18. minutě bravurně vyrazil Šilhán. Ne tak už o čtyři minuty později, kdy hosté zvýšili na 0:2. Jedinou střelu na branku hostí poslal z 20 metrů ve 30. minutě těsně nad Labai.

Druhý poločas byl stejný, hosté přehrávali domácí a nedovolili jim v podstatě vystřelit na branku. V 70. minutě po chybě v rozehrávce to bylo 0:3 a deset minut nato 0:4.

Pět minut před koncem zápasu rozehrál Šilhán na Michala Štěpánka a ten snížil na 1:4. Dvě minuty nato dokázal tentýž hráč krásnou střelou korigovat na konečných 2:4. To bylo ze strany domácích vše.

Zápas řídil rozhodčí Rychtář.

Tři Sekery: Šilhán, Klofanda, Tunder, Sejkora, Molnár, Stolec, Kahún, Labai, Pavlíček (C), M. Štěpánek, Hála. Střídali Zugárek Stolce ve 2. minutě, Jirman Kahuna.

Celkové hodnocení: zasloužené vítězství mužstva hostí. Díky výkonu gólmana Šilhána domácí neprohráli větším rozdílem. Velmi dobrý výkon: Šilhán, Klofanda, M. Štěpánek, Tunder. Ocenění: obětavý výkon Zugárka.