Po střeleckém výpadku v minulém kole krajského přeboru v kopané mužů se dokázali hráči Viktorie v 11. kole prosadit a svému soupeři z Královského Poříčí nasázeli pět gólů.

FC Viktoria M. Lázně5

Baník Kr. Poříčí 2

po poločase 4:1

Hosté se představili v dobrém světle a už v 11. min. šli do vedení, když se prosadil Kričfaluši – 0:1. Domácí odpověděli v 16. min. Přímý kop nasměroval Drahorád senior na hlavu Švejdy a stav utkání byl 1:1. Ve 23. min. Kričfaluši uvolnil Maxu, ale ten z gólové pozice netrefil domácí branku. Na 2:1 zvýšil ve 26. min. střelou ze středového kruhu hřiště David Škrabal a brankář Dvořák se musel stydět. O dvě minuty později si připsal asistenci dlouhým výkopem gólman domácích a Kafka po zaváhání obránce hostů překonal tvrdou střelou Dvořáka v brance K. Poříčí – 3:1. Ve 38. min. měl šanci na kontaktní gól Maxa, ale vybíhajícího Šmejkala nepřekonal. Účet prvního poločasu uzavřel stopér domácích Dvořák, který se vydal na výlet před branku hostů a po přesné přihrávce na šestnáctku nedal brankáři střelou pod břevno šanci – 4:1.

Ve druhé půli předvedl své fotbalové umění nestárnoucí čtyřicetiletý Michal Drahorád a po třech minutách hry si hravě poradil se třemi obránci hostů a podél brankáře zvýšil na 5:1. Hosté dokázali v 60. min.utkání po úniku Moravce a přesně nasměrované přihrávce upravit Kričfalušim na konečných 5:2.

Utkání řídila trojice rozhodčích Vokoun, Fraško a Vejvoda. DS utkání byl Josef Špak. Partnerem utkání byl A. Klier st., kterému domácí touto cestou děkují.
Viktoria M. Lázně: Šmejkal (Čeček), Škrabal, L. Kovář, Dvořák, Jakubík, M.+M. Drahorádové, Švejda, Semančík, Kafka, Chval, dále střídali Kmeť a Bušek. Trenér Miroslav Zeman, as. J. Martínek a J. Opava, ved. týmu A. Klier.