V pátek večer nastoupili muži v dohrávaném utkání proti tradičnímu soupeři, Farmářům z Trstěnic. Raketový nástup do utkání přinesl domácím vedení 2:0 již v sedmé minutě. Trstěničtí však nerezignovali, a tak hra nabírala na obrátkách a tvrdosti. Svou šťastnou chvíli si soupeř vybral ve třicáté třetí minutě, kdy padly celkem 4 góly, jež znamenaly vyrovnání stavu na 3 : 3. Další průběh utkání byl vyrovnaný a až nevhodně tvrdý, takže zápas nezanechal dobrý dojem.

Mladší a starší žáci odjeli v sobotu do Kralup, přičemž mladší žáci sehráli své utkání pouze na jednu branku, o čemž svědčí vysoká výhra. Za zmínku stojí střelecká potence Romana Jirků, který se zotavil z nepříjemného zranění a herní projev mladičkého Jakuba Strnada. Starší žáci měli proti sobě kvalitativně úplně jiného soupeře, a tak i výsledek má jinou hodnotu. Je však dobrým znamením, že tým bojoval až do samého závěru duelu, o čemž svědčí bezbranková třetí část.

V závěrečném duelu dne nastoupili muži na ostrovském ledě proti tamním Čertům. Nikterak se jich však nezalekli a od prvních minut nenechávali nikoho na pochybách o svém záměru odvézt domů potřebné body. Je až obdivuhodné, jaká čertovská síla žene hráče Ostrova i za velice nepříznivého stavu kupředu. Jejich chuť do hry totiž neupadá ani za velmi nepříznivého stavu a to je na tomto mužstvu sympatické.

V neděli nastoupila 4. třída „B“ na tachovském ledě proti HC Sokolov a v pěkném, velice slušném a bojovném utkání sice podlehla svému soupeři, ale zanechala dobrý dojem. Mnohem hůře své první vystoupení v roce 2011 zvládla 4. třída „A“, která prohrála v Chebu především nedisciplinovaností ve třetí třetině. Ta vedla k velkému počtu trestných nájezdů, z nichž soupeř vytěžil své vítězství i přes dobrý výkon brankáře Jakuba Chlada.

Výsledky:

HC Tachov-Mar. Lázně

Muži

HC M. Lázně.cz – Farmáři Trstěnice – 4 : 6, (2:0; 1:4; 1:2)

Branky: Flek, Helis, Fajkus, Piskač.

Mladší žáci

HC Kralupy – HC Tachov-M. Lázně „A“ – 0 : 15, (0:6; 0:4; 0:5)

Branky: Jirků 4, Zavřelová 2, Kudláček 2, Křemen 2, Holub, Vašíček, Tomáš, Zavřel, Strnad