Okresní fotbalový přebor Chebska má na programu anglický týden

Chebsko – Dohrávaným 18. kolem pokračoval v týdnu Okresní přebor Chebska v kopané.

21.4.2017

Ilustrační foto.Foto: Pavla Hájková

Přestřelku viděli diváci na umělce v Chebu, kde se už v úterý představily Luby. Domácí vedli v 59. minutě 6:1 a vypadalo to, že je hotovo. Jenomže chebské FC přestalo hrát a přenechalo otěže utkání soupeři. Strunal hrábl do strun a dirigovaný střelcem Martinem Slámou se hnal za vyrovnáním. To se mu podařilo v 80. minutě, ale dodělat absolutně rozložený tým domácích se mu nepovedlo. V penaltovém rozstřelu nakonec Luby nechaly bodík domácím.

Velice smutný pohled byl ve středu odpoledne na plochodrážní stadion v Mariánských Lázních. Domácí Lokomotiva prohrála se složeným týmem Jiskry Aš a Krásné 2:8. Ještě horší byl pohled do ochozů obrovského stadionu. Na tribunách se ztráceli dva diváci.
Nejvíce branek pak vstřelil lídr tabulky Sokol Drmoul na hřišti Sokola Stará Voda. Hosté vyhráli jasně 9:0, když byl poločas 7:0. Pět branek hostí zařídil Tomáš Kafka. Další góly pak přidali Blažek, Černohorský, Mucek a Kotous.

Servis
Výsledky a tabulka 18. kola
Výsledky: Juvena Křižovatka – FC Jiskra Hazlov 2:4 (1:3), TJ Loko Mariánské Lázně – TJ Jiskra Aš / Krásná 2:8 (1:7), Tatran Tři Sekery – FK Hvězda Cheb B 6:3 (4:0), TJ Trstěnice B – TJ Jiskra Nový Kostel 3:2 (1:1), TJ Sokol Teplá A – FC Vojtanov 4:3 (2:1) pk 3:2, Sokol Velká Hleďsebe – TJ Hrozňatov 3:4 (0:2), Sokol Stará Voda – Sokol Drmoul 0:9 (0:7), FC Cheb B – TJ Luby 7:6 (5:1) pk 4:2. Utkání Sokol Teplá B – TJ FAAL Studánka skončilo po uzávěrce vydání.

33. kolo
Sobota 22. dubna: 13:00 Sokol Drmoul – TJ FAAL Studánka Drmoul, 17:00 TJ Sokol Teplá A – TJ Jiskra Nový Kostel, 17:00 Sokol Velká Hleďsebe – FK Hvězda Cheb B, 17:00 Sokol Stará Voda – TJ Hrozňatov
Neděle 23. dubna: 14:00 TJ Loko Mariánské Lázně – FC Cheb B, 14:00 TJ Trstěnice B – TJ Jiskra Aš / Krásná, 15:00 Tatran Tři Sekery – FC Jiskra Hazlov, 15:00 Juvena Křižovatka – TJ Luby, 15:00 Sokol Teplá B – FC Vojtanov.

Autor: Jan Čech

21.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

Vykrádal auta, teď spadla klec

Ilustrační snímek.

Do začátku nového školního roku bude oprava hotová

KRAJSKÝ PŘEBOR: Tahák obstará Ostrov, vyzve Toužim

Karlovarský kraj – I ve druhém pokračování podzimní části krajského přeboru se bude na co těšit. Víkendovým tahákem bezesporu bude souboj Ostrova s Toužimí.

Bijí srdce fanoušků pro hokejisty Energie?

Loket – Vyburcovat fanoušky karlovarských hokejistů k podpoře klubu. Ukázat, že při svých hráčích stojí, i když se jim zrovna nedaří.

FOTOGALERIE: Sokolov v sobotu patřil triatlonistům

Sokolov – Kolotoč závodů Českého poháru v triatlonu se v sobotu zastavil v Sokolově, konala se tu Velká cena města Sokolova a Karlovarského kraje.

Volby 2017. Zn.: Člověče, nezlob se

Karlovarský kraj - Jednadvacet politických stran a hnutí se bude v letošních parlamentních volbách ucházet o voličské hlasy. Jejich počet tak oproti minulým volbám, které se konaly v roce 2013, zbytněl o tři politické subjekty. A stejně tak jsou změny i ve složení odevzdaných kandidátek.