Rada: Rozhodly individuální chyby našich obránců

Lipová –Lipovský trenér Jindřich Rada byl po zápase hodně rozladěný a zklamaný.

15.8.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Krajská fotbalová soutěž 1. A třídy je letos okořeněná přírůstkem dvou týmů chebského regionu – Jiskry Aš a Drmoulu, které v uplynulé sezoně sestoupily z krajského přeboru. Na diváky tak čeká dvojnásobná porce derby. První kolo však žádné nenabídlo a úvod vyšel jen týmu FC Cheb, který zvítězil 2:1 v Habartově.

Jiskra Aš, posílená o několik hráčů z Hazlova, prohrála ostudně s Lomnicí 0:4 (k oběma zápasům se ještě v průběhu týdne podrobně vrátíme – pozn. redakce) a Lipová prohrála na domácím trávníku 2:3 s mužstvem Dalovic.

Lipovský trenér Jindřich Rada byl po zápase hodně rozladěný a zklamaný.

„Zápas jsme si prohráli vlastními chybami v zadních řadách. Soupeř rozhodně nebyl lepší. Přitom jsme začali dobře a vedli jsme 1:0. Pak však dvě individální chyby našich zadáků potrestali Habartovští dvěma góly a když ještě všem utekl hostující hráč a zvýšil na 1:3, čekal nás ve druhém poločase těžký úkol. Vyrovnat ani obrátit stav se nám nepodařilo, vždyť jsme druhý kontaktní gól vstřelili až tři minuty před koncem. Je to škoda. Hráli jsme doma a tam se musí vyhrávat. Soutěž bude hodně vyrovnaná a v domácích zápasech nesmíme body ztrácet,“ ví své lipovský trenér.

Autor: Bedřich Klima

15.8.2011 VSTUP DO DISKUSE

KRAJSKÝ PŘEBOR: Tahák obstará Ostrov, vyzve Toužim

Na podporu hokeje zahraje i kapela Pestalozzi.

Bijí srdce fanoušků pro hokejisty Energie?

FOTOGALERIE: Sokolov v sobotu patřil triatlonistům

Sokolov – Kolotoč závodů Českého poháru v triatlonu se v sobotu zastavil v Sokolově, konala se tu Velká cena města Sokolova a Karlovarského kraje.

Volby 2017. Zn.: Člověče, nezlob se

Karlovarský kraj - Jednadvacet politických stran a hnutí se bude v letošních parlamentních volbách ucházet o voličské hlasy. Jejich počet tak oproti minulým volbám, které se konaly v roce 2013, zbytněl o tři politické subjekty. A stejně tak jsou změny i ve složení odevzdaných kandidátek.