VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalového kempu se zúčastnili také chlapci ze Singapuru

Chebsko - Nejúspěšnější akcí se stalo setkání brankářů na kempu ve Skalné

15.8.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Pavla Mrázková

Letní fotbalové kempy hodnotil a všem partnerům poděkoval Pavel Maršík, vedoucí projektu.

„Vážení partneři, dovoluji si vám jménem pořadatelské organizace Akademie fotbalových trenérů o. s. poděkovat za váš přínos pro úspěšné konání sportovně-jazykových kempů v roce 2008. Podařilo se rozšířit působnost Soccer-campů na území Slovenské republiky a tím založit tradici do dalších let. Ohlasy účastníků jsou vysoce pozitivní, a proto nás tento faktor opravňuje k pokračování dalších ročníků.
Partnerská smlouva se současnými hráči FC Viktoria Plzeň Pavlem Horváthem a Janem Rezkem a jejich osobní účast na blocích MINI a Hráč byla skvělou prezentací deklarované spolupráce.

Blok MINI se premiérově uskutečnil v Satalicích u Prahy a byl možností pro nejmenší fotbalisty získat pozitivní vztah k fotbalu. To se zásluhou týmu trenérů a pedagogů podařilo. Pokud bude z řad rodičů zájem, uskuteční se v roce 2009 blok pod názvem OTEC + SYN (DCERA) pro rodinné dvojice.
Tradiční blok Hráč se opětovně konal v západočeské Skalné. Díky obrovskému zájmu o tento set bylo registrováno na 50 chlapců z České a Slovenské republiky a dokonce ze Singapuru. Právě exotická dvojice z Asie si pobyt v Čechách velice pochvalovala a přístupem celého týmu je reálná účast z této vzdálené země i v dalších letech. V tomto směru se udělala obrovská reklama celému projektu.

Pro rok 2009 se sníží počet účastníků a bude zvýšen vstupní poplatek. Důvodem je ještě více zkvalitnit obsah tohoto bloku.
Nejúspěšnější akcí se stalo setkání brankářů. Tento specializovaný kemp ve Skalné ukázal obrovské rezervy v práci s gólmany v mládežnických kategoriích. Proto se uvažuje o zahájení Akademie mladých brankářů (podrobnosti najdete na www.soccer-camp.cz). Unikátní tréninkový proces včetně doprovodných akcí (fitbox, spinning, regenerační bazén) řadí tento brankářský kemp k nejlepším v celém bývalém Československu.
Pilotní blok organizovala AFT na Slovensku. V úzké spolupráci z Jánem Polónym se přihlásilo do Tajova u Banské Bystrice více jak 40 chlapců z České i Slovenské republiky. Přes organizační náročnost (nová lokalita, mentální rozdílnost, určitý despekt slovenských rodičů) se slovenská mise vydařila a otevřela možnosti do dalších let. Akce byla úspěšným testem v pořádání setkávání české a slovenské mládeže.
Celkově lze konstatovat, že rok 2008 výrazně pozvedl úroveň projektu. Pro rok 2009 se připravuje řada novinek a všechny najdete na webové prezentaci.

Dvojice partnerů Soccer-camp Pavel Horváth a Jan Rezek bude oslovena s žádostí o další spolupráci. Věříme, že jsme oba přesvědčili o smysluplnosti sportovních a jazykových kempů.
Závěrem chci jménem AFT o. s. poděkovat všem spolupracovníkům bez rozdílu. Jejich zásluhou se Soccer-camp Pavla Horvátha stává prestižní aktivitou. Těším se na další spolupráci.“

(pama)

Místo události:
15.8.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Máme žízeň. A projevilo se to v prodeji

Nové parkoviště u sportovní haly v ašské ulici Gustava Geipela se už rýsuje.

OTÁZKA PRO: Milana Vrbatu, mluvčího Městského úřadu v Aši

Joker chystá Zahradní slavnost

Cheb – Jak se městu Cheb podařilo upravit komunitní zahradu v chebské Májové ulici naproti restauraci Hannibal? O tom se může na vlastní oči přesvědčit i veřejnost, a to již v úterý 22. srpna.

Motivací mají být stipendia od kraje

Karlovy Vary - Motivační a prospěchová stipendia za druhé pololetí uplynulého školního roku získají od Karlovarského kraje studenti z jedenácti středních škol v regionu.

Pes vběhl motorkáři pod kolo

Mariánské Lázně - Nepříjemný zážitek má za sebou šestadvacetiletý motorkář, kterému do jízdní dráhy vběhl pes.

V aréně změří síly nejlepší dřevorubci

Klingenthal – Vogtland Arena v německém Klingenthalu u Kraslic se v sobotu stane dějištěm bitvy nejlepších německých sportovních dřevorubců.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení