Hazlov podlehnul Rakovníku

Západní Čechy - O Velikonocích se v divizi celkům z regionu vůbec nedařilo, bodovaly jen Vejprnice

25.3.2008

SK Rakovník - FC Jiskra HazlovFoto: Deník/Miroslav Elsnic

Velikonoční 17. kolo fotbalové divize provázely nepříznivé povětrnostní podmínky, ale všechny zápasy se většinou odehrály na solidně připravených terénech.

Skupina A

Vejprnice – Admira 1:1
Oslabení domácí přišli v úvodu ještě o zraněného Dyka a vzápětí si po trestném kopu do tyče srazil Hajžman míč do vlastní branky. Po přesném centru Křena z úhlu vyrovnal hlavou stoper R. Černý.
Poločas: 1:1. Branky: 40. R. Černý – 15. Houzar. Rozhodčí: Kučka. ŽK: 3:2. Diváků: 200.
Vejprnice: Hajžman – Grambal, Havránek, R. Černý, Bouřa – Křen, Kučera, L. Rada, Hrdlička – R. Dyk (12. V. Rada, 85. Eliáš), J. Biedermann. Trenér J. Mysliveček.

Bzová – Klatovy 1:0
Nedůrazný výkon znamenal další porážku Klatov. Téměř po hodině hry nechali hosté nepokrytého Petra a utkání bylo rozhodnuto. Klatovský tlak postrádal přesnost.
Poločas: 0:0. Branka: 57. Petr. Rozhodčí: Šafránek. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (90. Mužík). Diváků: 100.
Klatovy: Jarolím – Šlechta, Hovorka, Kopp, Cihlář – Aubrecht, Mužík, Zedník, Lisý (57. Meszáros) – Beneš (64. Vítovec), Hanzlík. Trenér P. Běloušek.

Horažďovice – Jankov 0:1
Spálená tutovka Horvátha a inkasovaný gól vnesl do řad domácích nervozitu a křeč. Jihočeši bojovností a taktickou hrou překvapivou výhru uhájili. Získali velmi cenné body.
Poločas: 0:1. Branka: 32. Kolár. Rozhodčí: Hrubeš. ŽK: 1:2. Diváků: 170.
Horažďovice: Makó – Pondělík (46. Stulík), Kukol, Grunt, Baloušek – Jůda, Šafanda, Pavlík, Beránek – P. Horváth, Ulč. Trenér K. Krejčí.

Žižkov B – Doubravka 3:0
Plzeňští začali hrát až po inkasovaném prvním gólu, ale měli velké problémy s koncovkou. Za stavu 2:0 spálil Bobák tutovku. Stínem byla zranění M. Smíška a po nepotrestaném faulu i M. Kovácse.
Poločas: 2:0. Branky: 21. J. Novák, 45. Moughfire, 74. Blaha. Rozhodčí: Vitner. ŽK: 1:0. Diváků: 100.
Doubravka: Míčka – O. Král, D. Novák, M. Smíšek (29. M. Kovács, 40. Kislinger), Kočí – Klůc (60. Bobák), Sýkora, Vaigl, Šimr, Belan – Švec. Trenér I. Kovács.

Kr. Dvůr – Domažlice 4:0
Ve vyrovnané první půli hosté, hrající bez čtyř hráčů ze základu, inkasovali jen jednou. Po obrátce získali domácí převahu a přidali další góly.
Poločas: 1:0. Branky: 39. Mich. Dochtor, 49. Červenka, 52. Fulín, 68. Kyklhorn. Rozhodčí: Kovařík. ŽK: 3:4. Diváků: 260.
Domažlice: Mleziva – Šmirkl, Paul, Mach, Vacek – Čech (81. Forst), Šámal, Bublík (61. Kubica), Manowetz, Mifek – Šot (85. Kotlan). Trenér M. Dejmek.
Ostatní výsledky: Prachatice – Motorlet 1:0 (0:0, 60. Nitrianský), Votice – Písek 3:1 (0:0, 52. Bartolšic, 68. Daniel, 77. Filinger – 90. Zušťák), Třeboň – Strakonice 4:1 (2:0, 21. Kupka, 44. a 56. Brozman, 48. Dedaj, – 82. Koubek).

Skupina B

Nový Bor – Sokolov B 1:0
Důraznější domácí si první půli ještě připravit vyloženou šanci nedokázali, ale po obrátce jediným gólem utkání rozhodli. Tlak hostů v závěru postrádal větší agresivitu.
Poločas: 0:0. Branka: 68. Šafář. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 0:1. Diváků: 100.
Sokolov B: Šourek – Kura, Gajdoš, Vítek, Kopřiva – Nápravník, Prchal, Vůjtěch (73. Svůra, Provazník (78. Kratochvíl) – Čertík, Zucker (58. Jón). Trenér St. Purkart.

Rakovník – Hazlov 3:1
Ve vyrovnaném duelu hosté inkasovali rychlý gól z penalty. Po přestávce se v tlaku snažili vyrovnat, ale domácí je z brejků dvakrát potrestali.
Poločas: 1:0. Branky: 4. Frančák z PK, 73. Polášek, 78. Mžourek – 89. Veleman z PK. Rozhodčí: Jan Dobrý. ŽK: 3:3. Diváků: 100.
Hazlov: Lutzbauer – Bauer, Veleman, Dočekal, Belovič – Houdek, Šlesingr, Oršel, Rossmeisl – Komberec, Prokopec. Trenér J. Musil.

Ostatní výsledky: Litvínov – Vltavín 0:0, Teplice B – Kladno B 1:1, H. Měcholupy – Bohemians 1905 B 2:0, Č. Brod – Most B 6:0, Jirny – Chomutov 2:2, Brozany – Libiš 2:1.

Vystavili houby u rozhledny

Cheb - Které houby jsou ještě jedlé a které už není vhodné na podzim sbírat?

Zimní stadion byl plný tvrdých pěstí

Mariánské Lázně - Již poosmé se mohli příznivci zápasů K-1, MMA a zápasů v thajském boxu těšit na tradiční mariánskolázeňskou Noc boje na mariánskolázeňském zimním stadionu.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.