Ještě ve čtvrtek pokrývala hazlovské hřiště silná sněhová peřina. Fotbalisté v čele s prezidentem Václavem Suchopárem a správcem Milanem Vojíkem dokázali nemožné a s obrovským nasazením připravili parádní hrací plochu pro střetnutí s vedoucím celkem tabulky.

FC Jiskra Hazlov 0
SK Viktoria Jirny 3
po poločase 0:2

Jejich zásluhou pak mohli diváci v mrazivém sobotním dopoledni sledovat statečný souboj domácích s vedoucím celkem divize, jehož dres obléká sedm bývalých ligových fotbalistů. Přes svůj věk předváděli pohledný fotbal a udivovali fyzickou kondicí, dvaačtyřicetiletému obránci Ondrejčíkovi neutekl ani hazlovský „rychlík“ Komberec.

Stejně jako v minulém kole, lovil bezmocný Lutzbauer už ve 4. min míč ze sítě své branky. Místo penalty to tentokrát byl trestný kop z hranice šestnáctky, ze kterého zkušený Jindráček dostal hosty do vedení 0:1.

Hrou v poli se domácí hráči svému soupeři vyrovnali, stará bolest v proměňování šancí, se jich ale drží dál. Belovič poslal míč z voleje nad branku, ve 34. min předvedli hosté učebnicovou akci, ťukes na jeden dotek ve vápně zakončil bombou Ladomerský a hosté vedli 0:2. V závěru poločasu chytil Lutzbauer prudkou hlavičku Šimka.

Přes vyrovnanou hru v poli se ve druhé půli dalšího gólu dočkali znovu hosté. Zaváhání obrany využil Ladomerský, který svým druhým gólem zvýšil na 0:3. Snaha o zkorigování výsledku vyzněla ze strany domácích naprázdno. Kombercův průnik zastavil hostující golman jasným faulem, který viděli, až na rozhodčího všichni, Prokopec pak místo střely ze šesti metrů, přihrál míč Rossmeislovi, ten po zákroku Přibyla vybojoval jen roh. Úspěšné zakončení nepřinesly ani slibné šance Bauera, Velemana a Rossmeisla.

Ostudnou tečku, za slušně hraným zápasem, udělal v poslední minutě brankář Přibyl, který ve vápně pěstí srazil pronikajícího Bauera. Po červené kartě opustil hřiště a Veleman poslal míč z pokutového kopu těsně vedle levé šibenice do autu.