V sedmnáctém kole krajského přeboru opět zaúřadovalo na travnatých plochách nevyzpytatelné počasí, kvůli kterému se odložila utkání: Nové Sedlo – Trstěnice, Nová Role – Stará Role. Vyhráno měly tedy jen týmy, které své utkání odehrály na „umělkách“.
Největší nadílku obdrželi na „umělce“ v Rotavě hráči Nejdku, kteří museli skousnout osmigólový příděl od Mariánských Lázní. Další důležité vítězství si připsaly na své konto týmy Kraslic, Toužimi, Dolního Rychnova a Chodova.

Frant. Lázně – Ostrov 2:1
Hosté se ujali vedení v desáté minutě, když se přesně trefil Eret. Za sedm minut však srovnal ukazatel skóre Miroslav Větrovec. Tříbodový zisk pak zajistil „Frantovkám“ po obrátce stran v 54. minutě Štefan.
Branky: 17. M. Větrovec, 54. Štefan – 10. Eret. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Balhar (dobrý) – Chrástecký, Hrabovský, DS Mlčoch. ŽK: 2:3. Diváci: 100.
Fr. Lázně: Pospíchal – J. Hibler, Valenta, Klepáček, Mikeš – M. Větrovec, Kolouch, Lukáč, Štefan – Bastl, Florus (stř. Najman, Jačka, Doe The Nguyen, L. Hibler). Trenér: Milan Kolouch.
Ostrov: Lubina – Přibyl, Hladík, Lorenc, Eret – Semivan, Liška, Koročinský, Nováček – Petrovič, Němec (stř. Novotný, Chrenák, Frydrýn). Trenér: Tomáš Štěpánek.

FC Cheb – Kraslice 1:4
Kraslicím zajistil vedení duelu s posledním týmem tabulky ve 26. minutě Kurtin. V závěru první pětačtyřicetiminutovky zvýšil náskok hostů Pavel Tomeš. Po obrátce stran přidal třetí branku Kraslic kapitán Kričfaluši. Poté se dostali ke slovu i hráči Chebu, respektive exekutor pokutových kopů Vítovec, který se z této značky v 57. minutě nemýlil. Vše pak uzavřel v 59. minutě pumelicí z dálky kraslický Hanzlík.
Branky: 57. Vítovec (PK) – 26. Kurtin, 46. Pavel Tomeš, 53. Kričfaluši, 59. Hanzlík. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Adamec – Grujbár, Francúz, DS Strmiska. ŽK: 2:0. Diváci: 50.
FC Cheb: Fiala – Zeman, Vondrášek, Danč, Hrdina – Koloc, Nový, Benkovský, Eschler – Endler, Vítovec. Trenér: Miroslav Švarc.
Kraslice: Zeman – P. Tomeš, Müller (75. Němeček), Taras, Balada – Prokop, Hanzlík, Bock, Maxa – Kričfaluši, Kurtin (79. Fišer). Trenér: Walter Schwarz.

D. Rychnov – Kr. Poříčí 1:0
Vyrovnané utkání rozhodla jediná branka, která padla z pokutového kopu do branky Královského Poříčí proměnil ho rychnovský Cigánik.
Branka: 28. Cigánik (PK). Poločas: 1:0. Rozhodčí: Rousek – Adamec, Janoušek, DS Fibrich. ŽK: 4:5. ČK: 1:0 (85. Kalabza po 2 ŽK). Diváci: 100.
D. Rychnov: Pártl – Cigánik, Sekáč, Kalabza, Kříž – Šimků, Jílek, Horník, Šťáhlovský – Szako, Křenek (stř. Klemm). Trenér: Václav Medřický.
Kr. Poříčí: Dvořák – Dubaj, Monhart, Tesař – Friml, Dufek, Erhart, Jelínek, Rajchrt – Reismüller, Jankovský (stř. Hartmann, Reitmeier). Trenéři: Miroslav Buják a Milan Gabrle.

Chodov – Loko K. Vary 1:0
V prvním poločase dominoval na hřišti Chodov, který pálil jednu šanci za druhou. Fotbalisté Lokomotivy kontrovali hru Spartaku rychlými brejky. Vítězství lídrovi z Chodova zajistil v 62. minutě střídající Vachník.
Branka: 62. Vachník. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Berka – M. Štěrba, Garaj, DS Sedláček. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (63. Kocmánek). Diváci: 100.
Chodov: Dutz – Macák, Správka, Obešlo, Štěpán – Šustr, Draxal, Machulka, Šellong – Gvizd, Rolník (stř. Bulíček, Širochman, Vachník). Trenér: Jiří Vican.
Lokomotiva K. Vary: Ciprys – Votík, Mitterpach, Kellner, Kocmánek – Šnajdr, Jílek, Horn, Karbula – Kolář, Vaněk (stř. Petra, Pěkný, Perina). Trenér: Antonín Sedlák.

Toužim – Jiskra Aš 3:0
Lídra z Toužimi poslal do vedení v prvním poločase kanonýr Hotěk. Po změně stran přidali další branky domácích Mikula a Čermák.
Branky: 18. Hotěk, 56. Mikula, 85. Čermák. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Václavíková – Aubrecht, Svatík, DS Kepl. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (90. Petříček). Diváci: 100.
Toužim: Bronec – Tichý, M. Hejkal, Čermák, Schveiner – Nezval, Borek, Kanát, Šimek – Hotěk, Mikula (stř. Moravec, J. Hejkal, Marzouk)). Trenér: Marek Daněk
Aš: Kindl – Čerňanský, Šiler, Turták, Petříček – Houdek, Kohuťár, Beneš, Střeček – Maher, Osim. Trenér: Rino Náprstek.

Další výsledek: Nejdek – Mariánské Lázně 1:8.