Předposlední podzimní kolo krajského přeboru se neslo v duchu domácích týmů. Své by o tom mohli povídat hráči Chodova, kteří porazili v domácím prostředí silný tým Trstěnic. Na svém stadionu nezaváhala ani Aš, která porazila Starou Roli. Podruhé se radovalo z bodů i mužstvo Chebu, které vyválčilo v duelu s Novým Sedlem cennou remízu. Naopak ztrátu zaznamenali na svém hřišti fotbalisté Nové Role. Ti vedli nad Kraslicemi už dvoubrankovém rozdílem, nakonec však o vítězné body přišli.

V zápase Františkových Lázní a Mariánek se fotbalové štěstí přiklonilo více na kopačky domácích „kohoutů“ , kteří si tak připsali důležité vítězství. Divoká přestřelka mezi jedenáctkami Nejdku a Dolního Rychnova skončila ve prospěch hostů. Nováček z Královského Poříčí opět nevyšel bodově naprázdno, když dokázal uhrát „plichtu“ se silným týmem Ostrova. Toužim si v rytmu valčíku zatančila s karlovarskou Lokomotivou, které nadělila „bůra“.

Jiskra Aš – DDM St. Role 2:0
První branku utkání vstřelil v 51. minutě domácí Šiler. Tříbodovou pojistku Aše přidal v závěru střídající Turták.
Branky: 51. Šiler, 90. Turták. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Bouše – Hodač, Hrabovský, DS Sedláček. ŽK: 0:3. Diváci: 140.
Aš: J. Čerňanský – Bárta, Černík, Šiler, Petříček – Houdek (28. M. Čerňanský), Rádl, Kohuťár (87. Künzel), Střeček – Tkadlec (57. Turták), Maher. Trenér: Rino Náprstek.
Stará Role: Říha – Roubíček, Hořt, Hrudkaj, Vašíček – Plachý, Sikora (46. R. Slabý), Zápotocký, Stýblo – Voborský (61. Jílek), Plch (71. Ozom). Trenér: Jaroslav Slabý.

FK Nová Role – Kraslice 2:2
Domácí poslal již ve čtvrté minutě do vedení ze značky pokutového kopu Tomáš Chlup. V jedenadvacáté minutě si dokonce hosté vstřelili jednu branku Baladou sami. Po změně stran ale Kraslice přidaly, a domácí se měli co otáčet. V 62. minutě snížil přesnou ranou Pavel Tomeš a dělbu bodů zařídil o minutku později Kurtin.
Branky: 4. T. Chlup (PK), 21. vlastní (Balada) – 62. P. Tomeš, 63. Kurtin. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Rousek – Garaj, Grujbár, DS Votík. ŽK: 4:4. ČK: 1:0 (87. Roulich). Diváci: 60.
Nová Role: Latislav – Roulich, Špička, Vodrážka (20. Hnízdil, 46. Krupička), Dušek – Kotek (76. Eszényi), Martin Šourek, R. Chlup, Miroslav Šourek – T. Chlup, Štěpán. Trenér: Stanislav Pavlíček.
Kraslice: Zeman – Pavel Tomeš, Balada, Miloslav Tomeš, Prokop – Hanzlík, Bock, Kričfaluši, Řehoř – Maxa (92. Müller), Kurtin. Trenér: Walter Schwarz.

Královské Poříčí – Ostrov 2:2
Hosty poslal do vedení v 8. minutě Petrovič. Za domácí srovnal krok a skóre Monhart. Po změně stran strhl misky vah na stranu hostí přesnou ranou mladíček Semivan. Konečnou podobu výsledku dal v 75. minutě domácí Reismüller.
Branky: 35. Monhart, 75. Reismüller – 8. Petrovič, 47. Semivan. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Bouše – Rousek, Janoušek, DS Skála. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (40. Kalina). Diváci: 45.
Královské Poříčí: Kiss – Monhart, Jelínek, Erhart, Jankovský – Dufek, Král, Rajchrt, Vévoda – Dubaj, Reismüller (stř. Tesař, Hartmann). Trenéři: Miroslav Buják a Milan Gabrle.
Ostrov: Dejmal – Přibyl, Hladík, Lorenc, Řáda – Semivan, Kalina, Koročinský, Eret – Petrovič, Liška (stř. Soukup, Chrenák). Trenér: Tomáš Štěpánek.

Nejdek – Dolní Rychnov 3:5
Divokou přestřelku načal v 7. minutě přesnou ranou domácí Haas. Za hosty vyrovnal ve 31. minutě Moravec. Vedení strhl na stranu Rychnova svým zářezem Klemm a poločasovou pojitku přidal jeho spoluhráč Moravec. Po obrátce stran snížil stav svou druhou brankou v utkání nejdecký Haas, ale o minutu později opět zvýšil na tříbrankový rozdíl hostující Horník. Poté korigoval skóre přesným zásahem domácí Myslivec, ale hostům pojistil tříbodovou nadílku v 86. minutě svým hatrickem rychnovský Moravec.
Branky: 7. a 47. Haas, 74. Myslivec – 31. , 44. a 86. Moravec, 42. Klemm, 48. Horník. Poločas: 1:3. Rozhodčí: Tichota – M. Štěrba, Křížek, DS Rusňák. ŽK: 3:5. Diváci: 100.
Nejdek: Hudec – Kolda, Poplštejn, Rejcha, Myslivec – Pavel Šlapa, Draxal, Jaroš, Němec – Šourek, Haas (stř. Šimonek, Mandous, Petr Šlapa). Trenér: Libor Henčl.
Dolní Rychnov: Makarovič – Sekáč, Kraus, Kříž, Šimků – Sedláček, Horník, Uzlík, Moravec – Klemm, Elijaš (stř. Valič, Jereb). Trenér: Vladimír Sedláček.

Toužim – Lokomotiva KV 5:0
Střelecký galakoncert domácích hráčů načal ve 37. minutě přesnou ranou Hotěk. Další branku Toužimi přidal po obrátce stran Pavel Šulc. O třetí zářez v brance Lokomotivy se postaral v 60. minutě Nezval, a o chvilku později vstřelil svou druhou branku v utkání toužimský Hotěk. Vše pak zakončil v 90. minutě pátou přesnou trefou Borek.
Branky: 37. a 61. Hotěk, 49. Pavel Šulc, 60. Nezval, 90. Borek. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Kobielský – Balhar, Vokoun, DS Strmiska. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (Diviš po 2 ŽK). Diváci: 150.
Toužim: Šmejkal – Hejkal, Schveiner, Jiří Šulc, Čermák – Tichý, Borek, Nezval, Moravec – Hotěk, Pavel Šulc (stř. Malec, Hejna, Hudec). Trenér: Marek Daněk.
Lokomotiva K. Vary: Povinský – Horn, Kubín, Matocha, Mitterpach – Šeda, Ludvík, Krejčí, Fassel – Diviš, Vaněk. (stř. D. Sedláček, Votík). Trenér: Antonín Sedlák.

Spartak Chodov – Trstěnice 4:2
Domácí poslal do vedení ve 22. minutě Šellong. Po změně stran vyrovnal hostující Chval. Vedení na stranu Spartaku opět vrátil přesnou ranou Kopřiva. Třetí branku domácích přidal o čtyři minuty později Gvizd. Za hosty korigoval skóre svou druhou brankou v duelu trstěnický Chval. Úcet utkání pak podtrhl v 77. minutě chodovský Klemera.
Branky: 22. Šellong, 65. Kopřiva, 69. Gvizd, 77. Klemera – 57. a 74. Chval. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Melničuk – Šmat, Kobielský, DS Vorel. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (60. Ston). Diváci: 150.
Chodov: Dutz – Gvizd, Vondráček, Hányš, Smolka – Dušek, Rolník, Kaňok (90. Stanislav Šustr), Kopřiva (75. Ondřej Šustr) – Klemera (81. Mašek), Šellong. Trenér: Jiří Vican.
Trstěnice: Riedl – Ston, Stránský, Bartůněk (75. Gubáni), Tuhela – Pánek, Chval, Roháč, Hanko – Zázvorka (46. Šimek), Hořínek. Trenér: Zdeněk Slowik.

Další výsledky: Cheb – Nové Sedlo 1:1, Fr. Lázně – Mar. Lázně 3:1.