Již třetí kolo má za sebou nejvyšší krajská fotbalová soutěž – přebor. V něm si s chutí zastříleli fotbalisté Františkových Lázní, kteří sestřelili pěti brankami hráče Ostrova. Pět gólů nasázeli i fotbalisté Hazlova nováčku z Jáchymova. Aš doma podlehla Královskému Poříčí a Jáchymov podlehl v přestřelce exdiviznímu Hazlovu. Dolní Rychnov nestačil v domácím prostředí na Union Cheb a Stará Role překvapivě nestačila na tým Chyše. Body si připsal na své konto i nováček z Vintířova, když doma udolal karlovarskou Lokomotivu. Juniorka Sokolova pak doma nasázela „bůra“ Mariánským Lázním.

Výsledkový servis

Aš – Kr. Poříčí 1:3
Hosté vyhráli první poločas brankou Kopřivy. Po změně stran vyrovnal ukazatel skóre ašský Bláha. Misky vah pak strhl v 62. minutě opět na stranu Poříčí svou druhou trefou v utkání Kopřiva. Tříbodovou pojistku pak přidal v závěru duelu poříčský Hanzlíček.
Branky: 51. Bláha – 22. a 62. Kopřiva, 78. Hanzlíček. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Bouše – Bacík, M. Štěrba, DS Vošmik. ŽK: 3:1. Diváci: 120.
Aš: Čerňanský – Bárta, Kohuťar, Šiler, Petříček (80. Novák) – Houdek, Schwalb, Bláha, Brožek (29. Tkadlec) – Turták (83. Künzel), Maher. Trenér: Rino Náprstek.
Kr. Poříčí: Dvořák – Dibaj, Monhart, Erhart, Prchal – Kričfaluši (86. Horský), Provazník, Kopřiva, Rajchrt (74. Reitmeier) – Hanzlíček, Jelínek. Trenéři: Milan Gabrle, Miroslav Buják.

D. Rychnov – Union Cheb 0:2
Utkání ve prospěch extřetiligového Chebu rozhodli velezkušení Sládeček a Šebesta, kteří svou hrou nadělali domácím nemalé problémy.
Branky: 40. Sládeček, 76. Šebesta. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Tichota – Bušek, Hodač, DS Vorel. ŽK: 1:2. Diváci: 100.
D. Rychnov: Sloboda – Lisý, Bulíček, Kalabza, Machačka – Sedláček, Šimků, Szako, Vogl – Kurtin, Štáhlavský (stř. Klemm, Stejspal). Trenér: Václav Medřický.
Union Cheb: Chmel – Mlčoch, T. Rolník, Těšinský, Volf – Alexa, Šebesta, Klepáček, Kohout – A. Rolník, Sládeček (stř. Hudeček, Pilař, Janota). Trenéři: Petar Aleksič, Miroslav Šebesta.

Fr. Lázně – Ostrov 5:0
První branku duelu vstřelil ve 43. minutě domácí Bastl. Po obrátce stran pak „kohouti“ změnili utkání ve svou exhibici.
Branky: 43. a 90. Bastl, 48. M. Větrovec, 61. Iterský, 86. Syroha. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Balhar – Chrástecký, Kobileský, DS Zdvihal. ŽK: 3:4. Diváci: 100.
Fr. Lázně: Vild – J. Hibler, Valenta (46. Šebesta), Syroha, M. Větrovec – J. Větrovec, Országh, Eisenreich, Jačka (L. Hibler) – Bastl, Iterský (88. Glázer). Trenér: Milan Kolouch.
Ostrov: Frydrýn – Přibyl, P. Hladík, F. Hladík (78. Novotný), Piskáček – Koročinský, Semivan (38. Koudelka), Jura (65. Barth), Liška – Baláž, Eret. Trenér: Ladislav Brož.

Jáchymov – Hazlov 3:5
Hosté se ujali vedení již ve druhé minutě, když se střelecky prosadil Prokopec. Domácí srovnali krok i ukazatel skóre v 9. minutě, když zamířil mezi tři tyče Sýkora. Ve 14. minutě poslal opět do vedení hosty přesnou ranou Šiman a ve 22. minutě přidal třetí zářez Jiskry Bauer. Skvělou čtyřiadvacetiminutovku hostů pak podtrhl dalším gólem Veleman. Poločasový stav pak stanovil domácí Kolárik. Po změně stran snížil na rozdíl jediné branky horal Lešťan. Poslední slovo však měli v duelu hosté, za které vstřelil v závěrečných sekundách čtvrtý zářez Prokopec.
Branky: 9. Sýkora, 37. Kolárik, 49. Lešťan – 2. a 90. Prokopec, 14. Šiman, 22. Bauer, 24. Veleman. Rozhodčí: V. Štěrba ml. – M. Štěrba, Garaj (V. Štěrba starší), DS Votík. ŽK: 2:5. Diváci: 140.
Jáchymov: Sütto – Holubička, Kunc, Kostka – Kolárik, Mrázek, Chaloupek, Netušil, Kubata – Lešťan – Sýkora (stř. Varadínek). Trenér: Luboš Melichar.
Hazlov: Kindl – Bauer, Bláha, Veleman, Rossmeisl – Vesecký, Beneš, Belovič, Šiman – Prokopec, Koloc (stř. Prekop). Trenér: Miroslav Švarc.

Další výsledky: St. Role – Chyše 1:2, N. Sedlo – Trstěnice 3:0, Vintířov – Loko KV 2:1, Sokolov B –M. Lázně 5:0. ⋌(sei)