Nové Sedlo překvapivě smetlo hráče Staré Role, Ostrov sestřelil Lokádu

Karlovarský kraj - Výsledkový servis krajského přeboru

10.11.2008

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Čech

V předposledním podzimním kole krajského přeboru si připsali důležité tři body hráči Nového Sedla, když si překvapivě poradili s týmem Staré Role. Sedm branek viděli diváci v Ostrově, kde místní jedenáctka přestřílela tým karlovarské Lokomotivy.

Kr. Poříčí – Union Cheb 2:2
Hosty poslal ve 28. minutě do vedení Sládeček. Před koncem prvního poločasu poté srovnal ve 37. minutě ukazatel skóre poříčský Maxa. Po změně stran šli pro změnu do vedení domácí, za které se trefil přesně mezi tři tyče v 61. minutě Provazník. Konečnou podobu výsledku dal v 83. minutě střídající chebský kanonýr Těšínský.
Branky: 37. Maxa, 61. provazník – 28. Sládeček, 83. Těšínský. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Balhar – Šmat, Hrnčál, DS Špak. ŽK: 3:2. Diváci: 70.
Kr. Poříčí: Kiss – Erhart, Monhart, Maxa, Jelínek – Provazník, Dufek, Kopřiva, Rajchrt – Hanzlíček, Hung (stř. Horský, Vévoda). Trenéři: Miroslav Buják a Milan Gabrle.
Union Cheb: Chmel – Žahourek, T. Rolník, Dobeš, Černý – Alexa, Šebesta, Kohout, Řezáč – A. Rolník, Sládeček (stř. Těšínský, Hudeček, Pilař). Trenér: Petar Alexa.

Vintířov – M. Lázně 1:3
Domácí se ujali vedení již ve 3. minutě, když zamířil přesně mezi tři tyče Pazdera. Hosté v 19. minutě vyrovnali Fárou a ve 37. minutě šli do vedení, když se přesně trefil Kafak. Tentýž hráč pak zpečetil výhru Mariánských Lázní po změně stran svou druhou brankou v utkání, kterou vstřelil v 58. minutě.
Branky: 3. Pazdera – 19. Fára, 37. a 58. Kafka. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Tichota – Berka, Šifalda, DS Vošmik. ŽK: 2:1. Diváci: 80.
Vintířov: Brož – Vystrčil, Škarda, Švéda, Nitsch – Neudert, Pazdera, Komínek, Myslivec (62. Kastl), Tráva, Drobný (46. Nimrichter). Trenér: Jaroslav Maršík.
M. Lázně: Šmejkal – Hadač, L. Kovář, Škrabal, Zeman (75. Švéda) – Radil, Semančík, Kafka (81. Hort), Fára – J. Kovář, Ston. Trenér: Miroslav Zeman.

Fr. Lázně – Chyše 1:0
Jedinou tříbodovou střelu zaznamenal ve 27. minutě hostující Kubinec, který si nešťastně vstřelil vlastní gól.
Branka: 27. vlastní. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Bouše – Tichota, Garaj, DS Strmiska. ŽK: 1:0. Diváci: 100.
Fr. Lázně: Mour – Najman, Valenta, Král, M. Větrovec – J. Větrovec, Országh, Kolouch, Einseireich – Bastl, L. Hibler (72. Podlipský). Trenér: Milan Kolouch.
Chyše: Nekvapil – Vácha, Volf, Dorňák, Burda – Horna (85. Korec), Bouška, Velek, Kubinec – Laurich, Dvořák. Trenér: Josef Šrámek.

Ostrov – Lokomotiva KV 4:3
Domácí šli do vedení ve 2. minutě, když si hosté vstřelili vlastní branku. Na dvoubrankový rozdíl zvýšil ve 26. minutě Lorenc. Ve 34. minutě vstřelil kontaktní branku Lokomotivy Tulák. A v závěru první půle vyrovnal Kubín. Po změně stran však začal řádit na hřišti ostrovský Václav Ušák, který poslal Ostrov v 70. minutě do vedení. Hosté však opět vyrovnali, v 75. minutě vstřelil svou druhou branku v duelu Tulák. O vítězství a třech bodech rozhodl v nastaveném čase pro Ostrov svou druhou trefou v zápase Ušák.
Branky: 2. vlastní, 26. Lorenc, 70. a 92. Ušák – 34. a 75. Tulák, 45. Kubín. Poločas: 2:2. Rozhodčí: Melničuk – Svatík, Chládek, DS Kozel. ŽK: 7:4. Diváci: 60.
Ostrov: Sütto – Jura, Hladík, Lorenc, Hemzáček – Koročinský, Tomáň, Ušák, Mahr (70. Piskáček) – Semivan, Koudelka (83. Přibyl). Trenér: Tomáš Štěpánek.
Lokomotiva KV: Ciprys – Psohlavec, Kubín, Votík, Mitterpach – Matocha, Belbl, Jílek, Vaněk (60. Petra) – Tulák (90. R. Kolář), J. Kolář. Trenér: Antonín Sedlák.
Další výsledky: Aš – Hazlov 1:5 (0:3), St. Role – Nové Sedlo 0:4 (0:2), Jáchymov – Sokolov B 1:5 (1:2).

Trojici lidí vulgárně nadával, s pistolí v ruce křičel, že je zabije

Ještě do konce prázdnin je v chebské městské knihovně k vidění výstava s výmluvným názvem Svět Sherlocka Holmese.

Sherlock Holmes ožívá v knihovně

Na vodě letos v pohodě? Sem tam mráček

Karlovarský kraj – Vodácká sezona na Ohři se letos vydařila, shodují se majitelé půjčoven, tábořišť i samotní vodáci. Přestože ještě nekončí, hlavní nápor má řeka s blížícím se koncem letních prázdnin už za sebou.

Kamion kočárky nedovezl, skončil v plamenech

Františkovy Lázně – Technická závada stojí za požárem kamionu u Františkových Lázní. Kamion převážel dvě stovky kočárků.

Trhy mají v lázních úspěch, v Aši se teď budou konat jen jednou měsíčně

Chebsko - Kdy a kde budou mít farmářské trhy úspěch, to je těžké odhadnout. A to i pro jejich zkušené organizátory. Například v Chebu se zatím neujaly, oproti tomu ve Františkových či Mariánských Lázních mají úspěch.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".