V jarní části krajského přeboru Karlovarského kraje v kopané se poprvé představila na domácím trávníku ve 20. kole soutěže Viktoria M. Lázně.

FC Viktoria M..Lázně 3
SK Dolní Rychnov 0
po poločase 1:0

Utkání s nebezpečným soupeřem zvládli Mariánskolázeňští na jedničku a svému soupeři nasázeli tři pěkné góly a je jen škoda, že i nadále pokračují v neproměňování gólových šancí.

Hosté se během utkání snažili, ale vypracovali si jen dvě až tři slibné příležitosti, se kterými si domácí věděli rady.
V 6. min. pronikl do šestnáctky hostů Zeman, ale hosté odvrátili na rohový kop. Ve 12. min. utkání přišla šance hostů. Po rohovém kopu a následné hlavičce směřující do branky jim zkazil radost domácí Hort, který z brankové čáry uklidil míč do bezpečí. V 18. a 19 .min. měl v rychlém sledu dvě šance domácí Ščasnár, ale ani jednou netrefil prostor mezi tyče.

Skóre utkání se měnilo ve 22. min. po rychlém brejku domácích po ose Kafka Zeman nedostal brankář hostů Pártl šanci a Marek Zeman měnil stav utkání na 1:0. Ve 25. min. domácí chybovali v rozehrávce u šestnáctky. Hosté ovšem trestuhodně neproměnili, když střela skončila daleko mimo branku. Za zmínku stojí 30 .min. pěkná akce Hradila s V. Semančíkem, zakončená centrem do vápna, na který nedosáhl rybičkou Kafka. 40. min. přinesla nebezpečnou střelu hostů, končící jen těsně vedle šibenice Šmejkalovy svatyně. V závěru prvního poločasu měl vynikající dvě šance opět Ščasnár, ale ani tentokrát nepotvrdil svůj dobrý výkon trefou do černého.

Ve druhé půli se už domácím nedařilo ohrožovat branku tak jako v poločase prvním, ale diváci zato viděli dva góly v síti hostů.V 51. min. měli domácí štěstí po šanci hostujícího týmu. V 63. min. vychytal domácí gólman Šmejkal Moravce ve slibné šanci a domácí se začali nadechovat k závěrečné dvacetiminutovce. V 82. min. potvrdil vedení domácího týmu opět M. Zeman, který za hranicí velkého vápna nasadil ke střele a pojistil vedení domácích na 2:0. Hosté v závěru odpadli a toho využil V. Semančík, který vystihl špatnou rozehrávku obránců v 87. min. a uzavřel účet šikovnou střelou podél brankáře na konečných 3:0.

Utkání řídila trojice rozhodčích M. Štěrba, M. Šifalda, ing. R. Adamec. DS utkání byl Jan Rajtmajer.
FC V. Mar. Lázně: Šmejkal – Hadač, Kovář, Škrabal, Zeman, Radil, Hort, Ščasnár (Švejda),V. Semančík, Kafka, M. Semančík. Vedoucí mužstva A. Klier, tr. M. Zeman, as. J .Martínek.