VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalisté musí vyřešit několik problémů

Chebsko - Úřední zprávy OFS Cheb

3.7.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/ Bedřich Klima

Z jednání VV OFS Cheb
1)VV vyslechl zprávu ohledně průběhu volební VH ČMFS předsedou svazu J. Smutným
2) VV schválil složení komise STK pro příští volební období v uvedeném obsazení předseda Josef Strmiska a členové Josef Zdvihal, Slavomír Kozel a sekretář Miroslav Sabadin
3) VV schválil složení komise rozhodčích v uvedeném obsazení předseda Josef Novotný a členové Václav Vošmik – obsazení RO,Karel Henych, Martin Svatík a Jan Rajtmajer.
4) VV schválil složení komise disciplinární v uvedeném obsazení předseda Václav Placr a členové Václav Fircák,František Šůs a Miroslav Chládek.
5) VV jmenoval předsedou komise mládeže Davida Kunu, který do jednoho měsíce oznámí složení komise mládeže, kterou za VV je garantem Martin Svatík.
6) Fotbalové oddíly za umístění obdrželi na svá konta finanční odměny.
7) Byl odsouhlasen předběžný termín konání aktivu na úterý 4.8. od 17.00 hodin do zasedací místnosti společnosti Terea s.r.o. v Karlově ulici. Pozvánky na oddíly na jejich nahlášené sekretáře přijdou poštou včas.
8) VV ukládá komisi STK zpracovat možnou výjimku ohledně dne a hodiny výkopu pro jednotlivá mužstva od sezóny 2010-2011. Výjimka bude udělena tomu družstvu, který bude mít nového kvalifikovaného oddílového rozhodčího kopané.
9) VV schválil na základě požadavku komise STK, že bude v rozlosování soutěží 2009-2010 uvedeno,že do OP mužů postupují první dvě družstva z OS mužů. Jedná se zatraktivnění soutěží OP a OS mužů.

10) Ve středu 8.7. od 14.00 hodin provede komise STK rozlosování jednotlivých soutěží – OP muži, OS muži a OP žáků.V současné době jsou aktuální dva problémy, které se musí do uvedené doby vyřešit. První se týká odmítnutí výkopu družstva FC Vojtanov (SO 14.00 hodin). Uvedené mužstvo nerespektovalo písemné nařízení uvedené v přihlášce do soutěží 2009-2010, která jednoznačně stanovuje , že hrací den je neděle. Družstva dospělých, která nemají mládež mají hrací den v SO nejpozději do 10.30 hodin a v neděli kdykoliv.V případě, že družstvo FC Vojtanov nebude akceptovat jinou dobu výkopu bude se řešit, zda oddíl Křižovatka bude sestupujícím do OS mužů a nebo zůstane v OP mužů . Další možností podle řádů je, aby druhé družstvo , které se umístilo v OS mužů Sokol D.Žandov B postoupil do OP mužů. Druhý problém se dotýká bezprostředně též soutěže OP mužů, neboť postupující družstvo z OS mužů Sokol Mnichov podle sekretáře oddílu odmítá úhradu poplatku ve výši 3 000,-Kč z důvodu nesplnění podmínek mládežnických družstev SŘ fotbalu čl. 11 bod. 3

11) Přihlášená družstva do OP mužů: Strunal Luby, FC Jiskra Hazlov, Jiskra Nový Kostel, Jiskra Plesná, SU Hranice, Ohara Studánka, Sokol L. Kynžvart, Sokol Velká Hleďsebe, Sokol Lipová B, Tatran Tři Sekery, Start Libá, Sokol Teplá A, Sokol Mnichov ? a FC Vojtanov ?
12) Přihlášená družstva do OS mužů : Sokol Dolní Žandov B, Sokol Stará Voda, ZD Trstěnice, SK Nebanice, ZD Křižovatka, 1 FC Krásná a Spartak Odrava a Sokol Teplá B.
13) Přihlášená družstva do OP žáků: Strunal Luby, FC Jiskra Hazlov, Sokol Dolní Žandov, Sokol Lázně Kynžvart, Sokol Velká Hleďsebe, Sokol Lipová a FK Skalná.
14) Byl schválen systém soutěží a termíny začátků soutěží. OP muži dvojkolově - podzim – jaro, zahájení soutěže 15.8.09, OS muži čtyřkolově – 2x podzim – 2x jaro s termínem zahájení soutěže 15.8.09 a OP žáků čtyřkolově – 2x podzim – 2x jaro s termínem zahájení 29.8.09

Zprávy KR:
1) Na KR se dostavil RO Pavel Hyčka k podání vysvětlení ohledně udělování trestných bodů, delegaci na mistr. turnaj OP přípravek, dresů RO a podobně. RO uhradil pořádkovou pokutu ve výši 300,-Kč.
2) KR deleguje na turnaj starých pánů, který se uskuteční v sobotu 4.7.09 v Hrozňatově od 9.00 hod. rozhodčí Vošmik,Rajtmajer,Vejvoda,Strmiska a Francúz.
3) KR upozorňuje RO na seminář RO, který se uskuteční v pátek 14.8.09. Místo a program bude včas upřesněno.
4) KR pozve osobně na OFS nové zájemce o RO na 15.7.09 od 16.00 hod.
5) KR upozorňuje RO Šmata na uhrazení pořádkové pokuty ve výši 200,-Kč nejpozději do termínu 15.7.09.

(ms)

3.7.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sobotní akce Motýlí běh.
19

Lidé podpořili Motýlím během domácí hospic

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Vystavili houby u rozhledny

Cheb - Které houby jsou ještě jedlé a které už není vhodné na podzim sbírat?

Zimní stadion byl plný tvrdých pěstí

Mariánské Lázně - Již poosmé se mohli příznivci zápasů K-1, MMA a zápasů v thajském boxu těšit na tradiční mariánskolázeňskou Noc boje na mariánskolázeňském zimním stadionu.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.

LaRitmu rozzářil Hynek a Uršula

Aš - Večer plný smíchu a legrace se naskytl návštěvníkům, kteří zavítali do kulturního centra LaRitma v Aši.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení