Desetidenního pobytu ve Skalné využili fotbalisté třetiligového Sezimovo Ústí jako součásti přípravy na nadcházející jarní část sezony.
V rámci soustředění po podzimu třetího celku české fotbalové ligy sehrálo mužstvo pod vedením Jindřicha Dejmala i dvě přátelská utkání na umělé trávě ve Františkových Lázních. V prvním porazili mužstvo Skalné 3:0, ve druhém se utkalo s týmem FC Františkovy Lázně (výsledek byl znám až po uzávěrce vydání).

Sezimovo Ústí 6
Skalná 0
po poločase 2:0

Když v úvodu střetnutí už po deseti minutách vedli hráči Sezimovo Ústí 2:0, zdálo se, že si účastník 1. A třídy odnese debakl. Jenže Skalenští bojovali a navíc je podržel výborně chytající gólman Batista, který chytil nejednu tutovku.
Ve druhé půli přišli na hřiště v dresu Sezimova Ústí čerství hráči a i tento fakt se projevil na výsledku.
„Zkušenost i kvalita na straně soupeře byla více než znatelná. My jsme si prověřili spíše obrannou hru, dopředu nás Ústí nepouštělo. Více jsem spokojený s první půlí, kdy jsme dostali jen dva góly,“ řekl skalenský kouč Pingert.