Trstěničtí byli donuceni zajet sehrát domácí utkání 18. kola na umělý trávník do Sokolova a tak připravili hostujícímu týmu z Dolního Rychnova, který leží na předměstí Sokolova doslova domácí prostředí. Přesto trstěničtí utkání zvládli s velkým přehledem, od prvních minut byli aktivnějším týmem, vypracovali si i další brankové příležitosti, které zústaly nevyužity. V závěrečných minutách prvního poločasu zasadili soupeři rozhodující úder, když během pěti minut dokázali vstřelit dvě branky, což rozhodlo o osudu utkání. Tým Dolního Rychnova předvedl snaživý výkon, v průběhu zápasu si ovšem dokázal vypracovat jen jedinou slibnou příležitost, kterou mladý trstěnický gólman Riedel včasným vyběhnutím bezpečně zlikvidoval a připsal si na své konto cenný výsledek bez obdržené branky.

FC Rozvoj Trstěnice 3
Dolní Rychnov 0
po poločase 2:0

Jak padaly branky:

40. Trestný kop rozehrál Eliáš, který ještě v podzimní sezóně oblékal dres Dolního Rychnova, přesným křížným centrem do šestnáctky našel dobře postaveného Stona, který posílá po chybě hostujícího gólmana Trstěnice do vedení 1:0.
45. Před šestnáctkou Dolního Rychnova byl faulován Hanko, trestný kop z 20 metrů si postavil Chval, jeho nádherná střela k tyči končí podruhé v bráně Dolního Rychnova 2:0.
82. Trstěničtí potvrdili jednoznačný výsledek utkání, když do šestnáctky si to nebojácně namířil trstěnický útočník Dufka, byl zastaven za cenu nevybíravého zákroku, po kterém musel pro zranění opustit hrací plochu. Z nařízeného pokutového kopu pečetil výsledek utkání svojí druhou trefou v Chval 3:0.

Osobnostmi a nejlepšími hráči v tomto utkání byli u mužstva Trstěnic: Chval, Eliaš, Ston.
Branky: 2x Chval, Ston.
Utkání řídil HR – Grujbar, AR1 - Balhar, AR2 – Hrnčál, delegát svazu pan Strmiska.
ŽK 2:4, ČK 0:0, utkání přihlíželo 120 diváků.
FC Rozvoj Trstěnice:, Riedl, Ston, Stránský (30. Drozda), Bartůněk, Závorka, Eliaš, Novák (60. Gubány), Hanko, Chval, Dufka, Hořínek. Připraven byl Černý. Trenéři: Slowik – Pánek, vedoucí Hanus.

„Zajížděli jsme k těžkému utkání na umělou trávu do Sokolova, kde náš dnešní soupeř v jarních kolech ještě neprohrál. Mužstvo podalo velmi disciplinovaný taktický výkon, který nám přinesl jednoznačné vítězství. Celému mužstvu patří za předvedenou hru vřelé díky,“ vzkázal trstěnickým hráčům Jaroslav Zeman, prezident oddílu.