V průměrném utkání si připsali hosté z Trstěnic další tři body do tabulky pravdy.
Domácí tým potrápil hosty v úvodu druhého poločasu, kdy snížil jasné vedení Trstěnic na rozdíl jediné branky. Rozhodnutí přinesla až 75. minuta, kdy se trefil Hořínek a na domácích byl znát úbytek sil.

FK Ostrov 2
Trstěnice 5
po poločase 0:3

Jak padaly branky:
22. Po centru Hořínka vsítil Gubáni hlavou první branku utkání – 0 : 1.
30. Dufkova zpětná přihrávka našla Hanka, který střelou po zemi podruhé překonal domácího gólmana – 0:2.
45. Eliášův rohový kop umístnil do domácí sítě Hořínek – 0 : 3.
59. Domácí snížili střelou Kaliny ze 25 metrů k tyči – 1:3.
65. Za obranu Trstěnic si zaběhl Přibyl a snížil stav utkání na 2 : 3.
75. Ve vápně se uvolnil Gubáni, přistrčil Hořínkovi, který upravil stav zápasu na 2:4.
85. Tečku za utkáním krajského přeboru udělal po uvolnění Hankem Hořínek, který tak dovršil čistý hattrick a stanovil konečné skóre utkání na 2 : 5.
Osobnostmi a nejlepšími hráči v tomto utkání byli u mužstva Trstěnic: Tuhela, Bartůněk, Gubáni a Hořínek.
Branky: Kalina, Přibyl – 3x Hořínek, Gubáni a Hanko.

Utkání řídil HR – Hrabovský, AR1 - Šmat, AR2 – Melničuk, delegát svazu pan Ing. Votík.
ŽK 1 : 3, ČK : 0 : 0, utkání přihlíželo 60 diváků.
FC Rozvoj TRSTĚNICE: Černý, Bartůněk, Elijaš, Závorka, Tuhela, Gubáni, Drozda, Hanko, Chval (80. Novák), Dufka (85. Hanus), Hořínek. Trenéři: Slowik – Černý, vedoucí Hanus.

V neděli - 18. května přivítají na svém stadionu Trstěničtí od 17.00 hodin mužstvo Jiskry Aš. Všichni příznivci jsou srdečně zváni.