Úspěch Chodova v Trstěnicích nerozhodl o postupujícím týmu

Trstěnice - Na 1:1 vyrovnal po utěšené střele domácí Elijáš. Byla to však labutí píseň Trstěnických

19.6.2008

Ve vyrovnaném utkání krajského přeboru se štěstí přiklonilo na kopačky chodovských fotbalistů, kteří si tak nadále uchovali postupové ambice.
O osudu zápasu rozhodla střelecká produktivita hostujícího týmu, který dokázal narozdíl od Trstěnic vstřelit tři branky. Domácí tým nedokázal proměnit ani ty nejvyloženější šance, a tak po zásluze odešel poražen.

Trstěnice 1
Chodov 3
po poločase 1:1

Jak padaly branky:

6. Po chybě domácího stopera Bartůňka se dostal k míči Správka – 0 : 1.
45. Krásná střela domácího Elijaše z 25 metrů skončila v hostující bráně 1 : 1.
75. Kaňok se stěstím poslal hosty do vedení 1 : 2.
88. Draxal pečetil vítězství hostí –1 : 3.

Branky: Elijaš – Správka, Kaňok a Draxal.
Utkání řídil HR – Šmat, AR1 – Melničuk, AR2 – Hrabovský, delegát svazu pan Zdvihal.
ŽK 2 : 0, utkání přihlíželo 150 diváků.
Rozvoj Trstěnice: Černý – Bartůněk, Závorka, Pánek (72. Hanus), Drozda (68. Gubáni), Chval, Elijaš, Hanko, Tuhela, Dufka (56. Novák), Hořínek. Trenér: Slowik, vedoucí Hanus st.

„V utkání velmi dobré úrovně patřil začátek hostům, kteří se po chybě domácího stopera Bartůňka ujali vedení. Domácí tým po té vyrovnal hru a do konce prvního poločasu byl lepším týmem, což také po zásluze potvrdil vyrovnávací brankou. I ve druhém poločase jsme byli lepším týmem, ale bohužel jsme nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance, a tak se osvědčilo pravidlo nedáš, dostaneš. Z ojedinělého brejku jsme inkasovali zbytečný gól. Soupeř vítězství potvrdil třetí brankou, což bylo v tomto utkání pro nás kruté,“ hodnotil střetnutí Zdeněk Slowik, trenér Trstěnic.

„Utkání v Trstěnicích pro nás bylo zápasem jara a jsem rád, že jsme ho zvládli a dokázali na horké půdě Farmářů vyhrát,“ řekl šťastný trenér vítězného Chodova Jiří Vican. „Tohle velice cenné vítězství nám ale bohužel kýžený efekt stejně nepřineslo,“ konstatoval chodovský kouč krátce potom, co vešel ve známost výsledek Toužimi v Karlových Varech. Poté už zhodnotil vítězný zápas Chodova v Trstěnicích: „Povedl se nám vstup do utkání, když Správka vstřelil již v 5. minutě rychlý vedoucí gól.“ Více než půlhodinu hry byl Spartak mírně lepší. V závěru prvního poločasu pak převzali otěže zápasu domácí, kteří krátce před poločasovou přestávkou Elijášem vyrovnali.

„Ve vyrovnané druhé části hry se pak hrálo od brány k bráně, s několika šancemi na obou stranách. Nám se však vydařil závěr zápasu,“ dodává k utkání trenér Vican, jenž měl opět, jako už několikrát předtím, šťastnou ruku při střídání. Na hřiště poslal čerstvého Šustra, jemuž se vydařil únik a centr na Kaňoka, který svým gólem dostal Chodov do vedení 2:1. Třetí gól hostí přidal krátce před koncem Draxal, který pečetil vítězství Spartaku na konečných 3:1.

V posledním kole zajíždějí Trstěničtí do Nejdku, kde se utkají s již sestupujícím mužstvem a to v sobotu 21. června od 17.00 hod. Všichni příznivci jsou srdečně zváni.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Tahák obstará Ostrov, vyzve Toužim

Karlovarský kraj – I ve druhém pokračování podzimní části krajského přeboru se bude na co těšit. Víkendovým tahákem bezesporu bude souboj Ostrova s Toužimí.

Bijí srdce fanoušků pro hokejisty Energie?

Loket – Vyburcovat fanoušky karlovarských hokejistů k podpoře klubu. Ukázat, že při svých hráčích stojí, i když se jim zrovna nedaří.

FOTOGALERIE: Sokolov v sobotu patřil triatlonistům

Sokolov – Kolotoč závodů Českého poháru v triatlonu se v sobotu zastavil v Sokolově, konala se tu Velká cena města Sokolova a Karlovarského kraje.

Volby 2017. Zn.: Člověče, nezlob se

Karlovarský kraj - Jednadvacet politických stran a hnutí se bude v letošních parlamentních volbách ucházet o voličské hlasy. Jejich počet tak oproti minulým volbám, které se konaly v roce 2013, zbytněl o tři politické subjekty. A stejně tak jsou změny i ve složení odevzdaných kandidátek.