Vítězství. Tři body. Druhou výhru v řadě si připsali na své konto v třetiligové soutěži karlovarští Buldoci. Ve dvaadvacátém kole soutěže získali skalp rezervy Marily Příbram.

Příbram B – FC Buldoci 0:2
Buldoci nastoupili do utkání ve vítězné sestavě z předešlého utkání s Unionem Cheb. Jako první také v zápase zahrozili. To když vyzkoušel pozornost brankáře domácích Michálka z hranice šestnáctky Jaroslav Kovařík.
Tentokrát byl ještě gólman Marily na svém místě. Ve 27. minutě však poprvé kapituloval. Po rohovém kopu Tichoty skončil míč po závaru před domácí brankou v síti Příbrami. Nešťastným střelcem byl domácí obránce Velas, který si srazil míč do vlastní branky. Inkasovaná branka však fotbalisty Marily pořádně nakopla. Ve 33. minutě zkoušel své štěstí „hanákem“ Costa, ale jeho střela minula těsně Četveríkovu branku.
To ale bylo vše ze strany domácí jedenáctky. Ve 34. minutě mohl zvýšit vedení Buldoků Jaromír Šilhan, který se ocitl sám před brankářem Michálkem, ale svůj střelecký pokus poslal mimo branku domácích.
Co nezvládl on, napravil o čtyři minuty později jeho spoluhráč Lukáš Hrubý, který zužitkoval centr Petra Janáčka. Po obrátce stran byli Buldoci opět lepším týmem a pojistit vítězství mohl karlovarskému týmu v 77. minutě Jaroslav Kovařík, který ale zblízka branku Příbrami přestřelil. Buldoci byli po celé utkání aktivnějším týmem, a zaslouženě si tak připsali na své konto důležité vítězné body.
Branky: 27. vlastní (Velas), 38. Hrubý. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Benedikt – Průcha, Kotalík. ŽK: 2:0. Diváci: 150.
FC Buldoci: Četverík - Shelenkov, Kubice, Vondráček, Řezáč – Hrubý, Janáček, Tichta, Šilhan (75. Geňo), Řezáč (64. Kalán) – Kotáb, Kovařík (90. Staněk).

FK Union Cheb – Náchod 1:0
Čtyři utkání čekali fotbalisté Unionu Cheb na svou první jarní branku. Té se dočkali až v duelu s Náchodem. Po skončení utkání se tak mohli radovat hned dvakrát. Nejenže prolomili mizérii v koncovce, ale poprvé také na jaře naplno bodovali.
V utkání s Náchodem byl Cheb lepším týmem. Po bezbrankovém prvním poločase přišla osudná minuta v 86. minutě, když se střelecky prosadila nová akvizice v barvách Unionu střídající Ondřej Barvínek.
Branka: 86. Barvínek. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Zeman - Váňa, Svatík. ŽK: 1:4. Diváci: 170.
Union Cheb: Kunc - Martínek, Linhart, Šebesta, Chod (89. Jungman), Mašek, Sládeček (84. Borovský), Sviták, Mour, Bauer (73. Barvínek), Vašata. Trenér: Zdeněk Procházka.