Za mimořádných bezpečnostních opatření se odehrál zápas české fotbalové ligy mezi domácím Unionem a už jistým postupujícím do druhé ligy – Spartou Praha B. Oproti loňskému duelu, kdy pražští fandové vtrhli na stadion a zranili několik policistů, se tentokrát hrál fotbal a především ze strany domácích na velmi dobré úrovni.

Už ve 22. min vystřelil nebezpečně Sládeček, ale minul branku. Za deset minut mohl ve výborné pozici poslat domácí do vedení Borovský, ale vysoko přestřelil pražskou svatyni. Ve 41. min. se blýskl jistým zákrokem chebský brankář Kunc.

Sparťané i nadále předváděli matný výkon a byli to Chebští, kteří dokazovali čtyřem stovkám diváků větší touhu po vítězství. A jejich snaha přinesla ovoce v 61. min., kdy se po trestném kopu dostal k odraženému míči Jungman a nechytatelnou bombou zajistil Chebu vedení, které si už domácí nenechali vzít.
FK Union Cheb – Sparta Praha B 1:0. Poločas: 0:0. Branka: 61. Jungman. Rozhodčí: Mudra - Bureš, Henych. ŽK: Jungman - Podaný, Mareš, Jungr.
Union Cheb: Kunc - Martínek, Vagrcka, Linhart, Chod, Sládeček (90. Macháček), Jungman, Sviták, Borovský (88. Barvínek), Bauer, Vašata.