To byl mazec. V prvním jarním kole krajské I. B třídy uspěly i Žlutice. Na umělce v Žihli si poradily s nováčkem soutěže Vojtanovem až po střeleckých hodech Lukáše Klimenta.

Žlutice – Vojtanov 4:0

V prvním poločase se odehrála na umělce v Žihli vyrovnaná partie. Až po obrátce stran začal řádit na hrací ploše žlutický útočník Lukáš Kliment, který postupně nasázel soupeři hattrick. Zaslouženou výhru Žluticím pojistil čtvrtým zářezem do černého novic Martin Kopelent.
„V prvním poločase nám ještě soupeř stačil a vypracoval si stejně jako my několik brankových příležitostí. Ve druhé půli jsme již soupeře k ničemu nepustili a svou převahu vyjádřili i brankově. I přes prohru mě Vojtanov příjemně překvapil. Navíc i rozhodčí podali velmi dobrý výkon,“ bilancoval žlutický kouč Ladislav Kvasnička.

Branky: L. Kliment 3, M. Kopelent. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Bubanec. ŽK: 1:3. ČK: 0:1. Diváci: 50.
Žlutice: D. Metlička – Záluský, Melnyk (61. M. Sivák), J. Metlička, J. Sivák – Hejkal, M. Kopelent, Forejt, V. Kopelent (80. Kadlec) – Harang (63. Kryl), Kliment.