Hokejový celek Farmářů z Trstěnic hraje dva krajské přebory. Ústecký pod názvem HC Farmáři Trstěnice a plzeňský, kde se prezentuje pod názvem HC M. Lázně/Farmáři Trstěnice.

V Ústeckém kraji se Farmářům moc nedaří. V posledních dvou kolech neuspěli. Domácí utkání s PK Vřesová si svou neukázněností prohráli sami 3:4 a na ledě Slovanu Louny prohrálo mladé mužstvo Farmářů 0:7.

V Ústeckém krajském přeboru patří Farmářům poslední místo, když nezískali ani jeden bod.
O něco lépe si počínají Trstěničtí v Plzeňském přeboru.
V posledním utkání porazili na zimním stadionu v Mariánských Lázních hokejisty Tachova.
Tachovští se první třetinu pouze bránili. V páté minutě otevřel skóre Fajkus. Domácí přidali další tři branky Plíhalem, Konfrštem a Kořánem. Hosté pouze snížili Skácelem.
Ve třetí třetině přidali Farmáři další dvě branky. Překonat hostujícího brankáře Málka se podařilo Halasovi a po kombinaci Piskače se Bujár radoval z poslední branky střetnutí.