Ke svému druhému utkání nastoupili hráči Unionu Cheb na dobře připraveném hřišti v Lipové u Chebu. Soupeřem jim byli hráči domácího TJ Sokol Lipová.

TJ Sokol Lipová 2
FK Union Cheb 3
po poločase 2:1

Hráči domácího Sokola se ujali vedení 1:0 v 6. minutě kdy střelou k tyči nedali šanci brankáři Kubincovi. Po inkasované brance hráči Unionu Cheb zahazovali jednu šanci za druhou. V 8. minutě vypálil Mlčoch, střela však mířila nad domácí branku. V 9. minutě pálil z více jak 25 metrů nad branku Tomáš Rolník.

Ve 14. minutě se blýskl pěknou akcí Hudeček, ale ani jeho šance brankou ještě neskončila. Vyrovnání přinesla šance Řezáče, který potáhl míč na levou stranu a zpětnou přihrávkou na velké vápno našel Volfa, který podél vybíhajícího brankáře domácích vyrovnal na 1:1. Poté se hrálo především mezi velkými vápny.

Ve 33. minutě šli domácí opět do vedení. Po hrubé chybě Aleše Rolníka přelobovali domácí brankáře Kubince. Za stavu 2:1 skončil první poločas .
Do druhého poločasu provedli trenéři Aleksič se Šebestou v sestavě několik změn. Mlčocha vystřídal Dobeš, Těšínský Janotu a Alexa nahradil Volfa.
Union si ve druhé půli vytvořil řadu brankových příležitostí, ale hráčům chyběl klid a přesnost při zakončení. Vyrovnání na 2:2 přišlo v 55. minutě. Na míč z levé strany od Míry Dobeše si naběhl Miroslav Šebesta a z hranice šestnáctky prudkou ranou pod břevno doprostřed branky nedal šanci domácímu gólmanovi. V týmu Unionu došlo postupně k dalším střídáním, kdy T. Rolníka nahradil Pilař a Hudečka vystřídal Stehlík.
Skóre utkání uzavřel na 3:2 pro Union Cheb po přihrávce Martina Alexy v 85. minutě střelou z voleje z 30 metrů Miroslav Dobeš.
Slušně hrané utkání řídil před zhruba 50 diváky rozhodčí Kobielsky.

Branky Unionu : 19´ na 1:1 Volf, 55´ na 2:2 vyrovnával Šebesta, 85´minuta na 2:3 Dobeš
Sestava Unionu Cheb : Kubinec - Rolník T., Klepáček, Rolník A ., Těšínský - Mlčoch, Řezáč, Šebesta, Volf - 10 Kohout, Hudeček.
střídali: Alexa, Volfa, Stehlík, Hudečka, Dobeš , Mlčocha, Pilař Rolníka T., Janota Těšínského. Do branky byl připraven: Chmel.