Ve vloženém utkání 17. kola ČFL přivítal Union rezervu FK Jablonec, která přijela posílena o několik hráčů ligového kádru.

FK Union Cheb 0
FK Jablonec B 1

po poločase 0:1

Utkání začalo ve svižném tempu. V 9. a 11. minutě měl dvě dobré šance Sládeček. Následoval protiútok hostů a Šisler bombou ze 30 m. vystrašil Kunce v brance Unionu. Na druhé straně ve 13. minutě Linhartovu bombu zlikvidoval Bobok. O minutu později Bauer uvolnil Sládečka, ale ten z 10 m pálil vedle.Ve 21. minutě Šebesta vysunul Linharta, ten postupoval sám na Boboka, ale byl sražen Hrotkem, ovšem píšťalka rozhodčího Šedivky zůstala němá. Ve 23. minutě z ofsajdové pozice vystřelil Nulíček, Kunc jeho ránu vytěsnil na roh, ze kterého vstřelil jablonecký Mičkal hlavou gól – 0:1. Největší příležitost k odvetě měl ve 34. minutě Bauer, ale Bobok zázračným zákrokem tvrdou ránu z malého vápna kryl. O tři minuty později střílel tvrdě Mašek, ale Bobok opět bravurně zachránil. Union v prvním poločase neproměnil čtyři gólové šance.

Druhá půle už na gólové příležitosti tak bohatá nebyla. Jablonec dobře bránil a snažil se podnikat rychlé brejky. V 50. minutě byl sražen Šebesta, ale Union ze standardní situace nic nevytěžil. V rozmezí od 55. do 75. minuty měl Jablonec tři slibné příležitosti. Šislerovi zabránil skórovat Kunc, Stožický pálil vedle a Mičkal nastřelil břevno.

V závěru se domácí snažili vyrovnat, ale velká šance Choda a v 90. min. dvě šance Škantára zůstaly nevyužity.
Hráči Unionu se snažili, ale žalostné zakončování vyložených šancí, které se objevuje v každém zápase, stojí za zamyšlení, protože tak Union lacino ztrácí body, které mohou v konečném účtování chybět.
FK Union Cheb 2001: Kunc – Martínek, Pelán (79. Škantár), Linhart, Šebesta, Mašek, Suchánek, Sládeček, Papica, Mour (46. Javorský), Bauer (64. Chod).