Fotbalová divize pokračovala o víkendu dvanáctým kolem. Ze zástupců regionu zabodovaly naplno jen Klatovy. Bod za remízu si připsala Doubravka, ostatní týmy prohrály. Horažďovice doma s rezervou Žižkova inkasovaly dokonce osmkrát .

Skupina A

Doubravka – Jankov 0:0
Doubravka měla převahu, v první půli nevyužil šanci Švec a po obrátce po rohu mířil J. Šmrha hlavou jen do brankáře. V 61. minutě byl ve vápně faulován Švec, ale hrálo se dál. Tři minuty před koncem nebyl uznán Švecův gól pro údajný ofsajd.
Rozhodčí: Vnuk. ŽK: 2:1. Diváků: 100.
Doubravka: Šilhánek – Pondělík, D. Novák, Lisý. Kočí – Soukup, J. Šmrha, Šuranský, Bešta – Švec, Prokš. Trenér I. Kovács.
Klatovy – Motorlet 2:1
Po sedmi prohrách v řadě zahájili domácí náporem. Ve 3. minutě po faulu na Hanzlíka zlikvidoval gólman Foferka penaltu Brejchovi a ve 12. minutě po faulu na Presla nastřelil z další penalty Sýkora tyč. Motorlet se ujal vedení, ale po obrátce tlak Klatov zesílil. Střídající Kopp prudce přihrál, Sýkora vyrovnal a centr Cihláře z trestného kopu propadl až do sítě. Další tutovku zazdil Mužík.
Poločas: 0:1. Branky: 65. Sýkora, 70. Cihlář. Rozhodčí: Čmucha. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (53. Prošek). Diváků: 150.
Klatovy: Jarolím – Javůrek, M. Viktora, Sýkora, Cihlář – Bahleda, Brejcha (61. Kopp), Mužík, Zedník – Hanzlík (89. Hovorka), Presl (75. Šlechta). Trenér K. Krejčí.
Strakonice – Domažlice 3:1
V kvalitním utkání hosté rychle inkasovali, ale nenechai se zlomit. Po změně stran Jihočeši přidali ale druhý gól a Domažličtí snížili až v závěru.
Poločas: 1:0. Branky: 3. a 59. Chvosta, 66. Benedikt – 79. Strejc. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:0. Diváků: 130.
Domažlice: Mleziva – Strejc, Tesař, Vacek, Šmirkl – Z. Černý, Šámal, Mach, Manowetz, Bublík – Mifek (80. Kubica). Trenér M. Moravec.
Horažďovice – Žižkov B 0:8
Totální výbuch v podání domácích borců. Vedoucí tým dominoval a od 10. minuty střílel jednu branku za druhou. Na těžkém terénu Pražané předvedli řadu ukázkových kombinačních akcí a dokázali, proč jsou na prvním místě.
Poločas: 0:3. Branky: 10. a 18. Kalod, 37. Labant, 60., 63. a 76. Demjan, 83. Petr, 89. Walter. Rozhodčí: Vlasjuk. ŽK: 2:1. Diváků: 120.
Horažďovice: Kolář – Stulík, Zámeček, Pícka, Smíšek (61. Brůha), Baloušek – Šafanda, Vaigl, Beránek, Pavlík (63. Klůc) – P. Horváth. Trenér L. Vašica.
Prachatice – Vejprnice 5:1
Jihočeši brzy vedli. Po hlavičce Brauna vyrovnal gólem do šatny Holý, ale druhá půle se hrála už plně v režii domácích. Po třetí inkasované brance Vejprnice rezignovaly.
Poločas: 1:1. Branky: 15. Frnoch, 48. z PK a 74. Nitrianský, 52. Kováčik, 57. Košík – 41. Holý. Rozhodčí: Žilka. ŽK: 1:2. Diváků: 80.
Vejprnice: Hajžman – L. Rada, Stanislav, R. Černý, Bouřa – Löwy, Holý (78. Štych), Křen (82. Puhlovski), Havránek – Braun, Aubrecht (85. Barnáš). Trenér J. Mysliveček.
Ostatní výsledky: Bzová – Admira 2:0 (2:0, 16. Čihař, 42. Nademlejnský), Třeboň – Písek 2:2 (0:0, 50. Vohák, 89. Hačka – 79. Holan, 90. +2 Zušťák), Kr. Dvůr – Votice 0:1 (0:1, 10. Bartolšic).

Skupina B

Bohemians B–Sokolov B 5:3
Klokani s posilami z kádru áčka odpověděli na vedoucí gól hostů třemi góly ještě do přestávky. V ofenzivně laděném duelu se Sokolov držel až do posledních minut.
Poločas: 3:2. Branky: 19., 21. a 60. Polodna, 26. Cirhan, 89. Moravec – 4. Svůra, 23. a 63. Kopřiva. Rozhodčí: Mokrusch. ŽK: 1:3. Diváků: 100.
Sokolov B: J. Dvořák – Novák, Gajdoš, Duben (83. Kníř), Kopřiva – Svůra, Kratochvíl, Vůjtěch, Provazník – Zucker, Správka. Trenér V. Hejret.
H. Měcholupy – Hazlov 4:0
Nováček stačil na půdě favorita držet krok jen první poločas, kdy mohl jít i do vedení. Po přestávce ale pole ovládli domácí a během pěti minut třikrát skórovali.
Poločas: 0:0. Branky: 69., 74. a 90. Birma, 72. Nykl. Rozhodčí: Žáková. ŽK: 1:1. Diváků: 220.
Hazlov: Lutzbauer – Lukáč, Karafiát, Šlesingr, Dočekal – Rossmeisl, Veleman, J. Horváth, Draksl (85. Svědík) – Komberec, J. Bauer. Trenér J. Musil.
Ostatní výsledky: Chomutov – Kladno B 0:0, Most B – Libiš 4:2, Teplice B – Jirny 4:1, Č. Brod – Vltavín 0:0, N. Bor – Rakovník 5:0, Brozany – Litvínov 5:0.