Na programu víkendového třináctého kola fotbalové divize byla dvě vzájemná utkání mezi zástupci regionu.

Skupina A

Vejprnice – Doubravka 5:0
Výborné vstupy do obou poločasů zajistily domácím zasloužené tři body. Hosté v derby zklamali, chybovali až příliš a vejprničtí borci nemilosrdně trestali. Doubravka je tak stále bez vítězství.
Poločas: 2:0. Branky: 12. Holý, 16. Braun, 47. Křen, 75. R. Černý z PK, 83. Löwy. Rozhodčí: Polák. ŽK: žádné. Diváků: 150.
Vejprnice: Hajžman – Bouřa, Stanislav (56. Hrdlička), R. Černý, L. Rada – Löwy, Holý, Křen (84. Štýs), Havránek – Braun (78. Štych), Aubrecht. Trenér J. Mysliveček.
Doubravka: Šilhánek – Pondělík, D. Novák, Lisý, Kočí – Bešta (61. Forman), Faist, J. Šmrha, Soukup – Prokš (61. O. Smejkal), Švec. Trenér I. Kovács.
Domažlice – Klatovy 1:1
Fotbalovost hostů nahrazoval nováček bojovností. Šámal trefil v úvodu tyč, ale po minele domácích obránců poslal Klatovy do vedení Hanzlík. Po obrátce hosté mohli rozhodnout z brejků, střídající Kotlan je však potrestal vyrovnáním.
Poločas: 0:1. Branky: 72. Kotlan – 35. Hanzlík. Rozhodčí: Čížek. ŽK: 4:3. Diváků: 500.
Domažlice: Mleziva – Strejc, Tesař, Paul, Vacek – Z. Černý, Manowetz, Šámal, Bublík, Mifek (14. Mach, 57. Kotlan) – Schötterl. Trenér M. Moravec.
Klatovy: Jarolím – Kopp, M. Viktora, Sýkora, Cihlář – Bahleda, Mužík, Brejcha (86. Hovorka), Zedník – Hanzlík (90. Šlechta), Presl (80. Vítovec). Trenér K. Krejčí.
Písek – Horažďovice 3:1
Po rohu odražený míč napálil T. Krejčí z pětadvaceti metrů do sítě a hosté se rozehráli ke kvalitnímu výkonu. Jihočeši sice do přestávky skóre srovnali, ale Horažďovice sahaly po bodu až do samotného závěru. Potom rozhodl kanonýr Zušťák.
Poločas: 1:1. Branky: 29. Pastirik, 84. a 88. Zušťák – 15. T. Krejčí. Rozhodčí: Váňa. ŽK: 1:3. Diváků: 250.
Horažďovice: Mako (46. Kolář) – Baloušek, Pícka, T. Krejčí, Zámeček – Klůc (68. Stulík), Šafanda (80. P. Horváth), Vaigl, Pavlík, Beránek – T. Bouda. Trenér R. Bouda.
Ostatní výsledky: Votice – Prachatice 1:0 (0:0, 60. Slabý), Motorlet – Bzová 1:3 (0:1, 70. Rezek – 11. Ehl z PK, 71. Větrovský, 84. T. Černý), Jankov – Strakonice 2:3 (0:2, 68. Maršán, 90. Bláha – 4. Hovorka z PK, 29. P. Káník, 63. Dolejš), Admira – Třeboň 1:2 (0:1, 78. Houzar z PK – 31. Vohák, 54. Hačka), V. Žižkov B – Králův Dvůr 1:2 (1:1, Blaha – Šindelář, Červenka).

Skupina B

Hazlov – Teplice B 1:7
Poslední tým tabulky držel s prvním dlouho krok. Po hodině hry mohl srovnat na 2:2 Šlesingr, z penalty však trefil jen břevno a hosté v deseti nastříleli po kombinačních akcích za půl hodiny pět gólů.
Poločas: 1:2. Branky: 11. Šiman – 5. a 75. Hašek, 15. a 72. Mareš, 62. a 88. Benát, 83. Avdija. Rozhodčí: Špoták. ŽK: 6:4. ČK: 0:1 (46. Struha). Diváků: 200.
Hazlov: Lutzbauer – Lukáč, Karafiát, Dočekal, Šlesingr – J. Bauer, Šiman, Rossmeisl (50. Draksl), J. Horváth – Prokopec, Komberec. Trenér J. Musil.
Sokolov B – Most B 4:1
Domácí měli výborný nástup a během patnácti minut získali tříbrankový nástup. V kvalitním výkonu pokračovali i po přestávce.
Poločas: 3:0. Branky: 6. Svůra, 11. Kopřiva z PK, 15. Habai, 46. Vondrášek – 90. Havel. Rozhodčí: Cupl. ŽK: 4:2. ČK: 0:1 (39. Horský). Diváků: 150.
Sokolov B: Bertelman – Novák, Vítek, Gajdoš, Kopřiva – Frohna, Svůra (76. Vůjtěch), Kratochvíl, Provazník – Habai (69. Správka), Vondrášek (63. Zucker). Trenér M. Matejka.
Ostatní výsledky: Litvínov – Chomutov 2:0, Vltavín – Horní Měcholupy 4:0, Kladno B – Bohemians 1905 B 2:1, Libiš – Český Brod 1:0, Rakovník – Brozany 1:1, Jirny – Nový Bor 2:1.