Za parádního fotbalového počasí, vidělo 640 diváků strhující střetnutí dvou nováčků divizní soutěže. Oba celky si nečekaně dobře poradily s podmáčeným terénem, jinak velmi dobře připraveného hřiště ve Skalné.

FC Jiskra Hazlov 2
SK Rakovník 0
po poločase 1:0

Hosté v čele s bývalým ligovým borcem Hertlem nastupovali do utkání v roli mírného favorita. Domácí celek, který šel do zápasu bez přehnaného respektu, předvedl vynikající výkon, za který sklidil po závěrečném hvizdu rozhodčího bouřlivé ovace diváků.
První střelu na branku soupeře vyslal už ve 3. min. domácí Dočekal, který jen těsně minul levou tyč. O tři minuty později se vyznamenal Veleman, který vykopl míč z brankové čáry. Velký den měl ve středečním zápase domácí gólman Lutzbauer, který ve 14. min. kryl po rohovém kopu prudkou hlavičku Isteníka k levé tyči. Stejně úspěšný byl i gólman hostí Šíma, který zázračně vyrazil parádní trestňák Šlesingra na roh.
Tlak domácích v závěru poločasu přinesl Dočekalovu hlavičku, která jen těsně minula Šímovu branku, Veleman zakončil sólo prudkou střelou, kterou na štěstí pro hosty zastavilo břevno. Góĺ do šatny přinesl ve 44. min. Belovičem zahraný rohový kop, který poslal Dočekal přesnou placírkou k pravé tyči, bezmocný Šíma lovil míč za sítě a Hazlov vedl 1:0.

Úvodní minuty druhé půle patřili hostům, velikou šanci jim v 50. min. nabídl hlavní rozhodčí zápasu, když zákrok domácích obránců posoudil jako nedovolený a nařídil pokutový kop. Míč si na penaltu postavil nejzkušenější hráč hostí Pekárna, hrobové ticho v hledišti proměnil v bouřlivý jásot zákrok Lutzbauera, který penaltu bravurně kryl. Hra se vyrovnala, hrálo se s velkým nasazením a útočné akce se střídaly na obou stranách. Velemanova střela šla podél prázdné branky do autu, šance hostí neproměnili Hertl a Franěk. Nejhezčí akci domácích viděli diváci v 83. min., Oršel zatáhl míč po pravé straně přihrál Prokopcovi, ten jej přiťukl Kombercovi, který prudkou střelou trefil jen spojnici tyče s břevnem.
Strhující závěr zápasu zvedal diváky ze sedadel, hosté si chtěli odvézt bod, vsadili vše na útok, promarnili dva trestné kopy a nakonec si vysloužili poslední hřebík do rakve. V 90. min. se do otevřené obrany řítili tři útočníci domácího celku, přesnými přihrávkami obešli posledního obránce, vyšachovali brankáře Šímu a Prokopec střelou do prázdné branky zpečetil vítězství v poměru 2:0.
Diváci se nenudili ani v nastaveném čase, ve kterém se hosté snažili o zkorigování výsledku. Kapoun z dobré pozice pálil vedle a skóre se neměnilo ani po sérii dvou rohů v jedné minutě. Po závěrečném hvizdu rozhodčího Žilky, kterému úspěšně asistovali Král a Rožec, odměnili diváci domácí tým více než zaslouženým potleskem.
FC Jiskra Hazlov: Lutzbauer – Bauer, Lukáč, Veleman, Oršel, Dočekal (88. Karafiát), Belovič, Šlesingr, Prokopec, Komberec (92. Rossmeisl), Horváth (67. Draksl).