V desátém kole krajského přeboru bylo na programu velké překvapení. Nováček z Mariánských Lázní si překvapivě odvezl vítězné tři body z horké půdy ze Staré Role.

Aš – Trstěnice 1:1
Chebské derby načali lépe domácí, kteří se ujali v 5. minutě vedení, když se přesně trefil mezi tři tyče Rádl. Hosté srovnali krok v 15. minutě brankou Stránského. V dalším průběhu zápasu se už diváci branek nedočkali, a domácí tak získali velmi cenný skalp lídra z Trstěnic.
Branky: 5. Rádl – 15. Stránský. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Stančík – Hodač, Tichota, DS Votík. ŽK: 3:2. Diváci: 140.
Aš: Kindl – Smáha, Rádl, Šiler, Petříček – Lukáš Houdek, Aleš Houdek, Kohuťár, Střeček – Maher (71. Swalb), Kohout (84. M. Čerňanský). Trenér: R. Náprstek.
Trstěnice: Černý – Ston, Stránský (80. Burián), Bartůněk, Tuhela – Pánek, Chval, Roháč, Závorka – Gubáni (61. Novák), Hořínek. Trenér: Zd.Slowik.

Chodov – Nejdek 4:1
V prvním poločase poslal Chodov do vedení ze značky pokutového kopu Kaňok. Po obrátce stran se blýskl v dresu Spartaku hattrickem Gvizd. Prohru Nejdku pak zmírnil alespoň čestným úspěchem Petr Šlapa.
Branky: 35. Kaňok (PK), 65. , 79. a 82. Gvizd (1 PK) – 65. Petr Šlapa. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Adamec – Henych, Novotný, Mlčoch. ŽK: 4:3. Diváci: 100.
Chodov: Dutz – Gvizd, Vondráček, Hányš, Smolka – Klemera, Dušek, Obešlo, Machulka – Rolník, Kaňok (stř. Mašek, Šustr, Kopřiva). Trenér: J. Vican.
Nejdek: Hudec – Bachratý, Poplštejn, Rejcha, Myslivec – Pavel Šlapa, Draxal, Mandous, Němec – Eliáš, Petr Šlapa (stř. Vlk, Petrovič). Trenér: A. Hudec.

Stará Role – M. Lázně 0:2
Další překvapení se zrodilo na hřišti Staré Role. Jeden z favoritů soutěže podlehl v domácím prostředí nováčku soutěže z Mariánek. O dvě branky a zasloužené vítězství hostů se postarali Ščasnár a Zeman.
Branky: 40. Ščasnár, 66. Zeman. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Bouše – Bušek, Rousek, DS Tomášek. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (44. Hányš). Diváci: 100.
St. Role: Vanke – Pleva, Plachý, Hořt (62. Jílek), Hrudkaj – Sikora (80. Říha), Hejl, Stýblo, Vašíček (45. Lojín) – Zápotocký, Slabý. Trenér: J. Slabý.
M. Lázně: Hányš – Hadač, L. Kovář, Škrabal, Zeman (90. Greinzinger) – Radil, Hort, Ščasnár (89. Öner), Vl. Semančík – J. Kovář, Švejda (44. Daneziev). Trenér: M. Zeman.

Ostrov – Kraslice 3:4
Domácí už vedli v duelu tříbrankovým rozdílem, přesto se nakonec z výhry radovali hosté, když o jejich vítězství rozhodl v 77. minutě utkání přesnou ranou Marek Bock.
Branky: 6. Jura, 42. Liška, 50. Lorenc – 53. a 68. (PK) Kričfaluši, 61. Prokop, 77. Bock. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Cvrk – Grujbár, Melničuk, DS Kozel. ŽK: 4:0. ČK: 1:0 (89. Šott, po 2 ŽK). Diváci: 100.
Ostrov: Dejmal – Piskáček (86. Schneider), Hladík, Lorenc, Šott – Jura, Kalina, Koročinský, Eret (59. Koudelka) – Petrovič, Liška. Trenér: T. Štěpánek.
Kraslice: Zadňančin – Rohan (46. Maxa), Müller, Balada, Prokop – Hanzlík, Bock, Kričfaluši, Řehoř – Pessel, Kurtin. Trenér: W. Schwarz.

Kr. Poříčí – Loko K. Vary 3:2
„Lokáda“ si vytvořila v utkání dvoubrankový náskok, když se přesně trefili Krejčí a Vaněk. Domácí však po obrátce stran brankami Monharta a Vévody obrátili ukazatel skóre ve svůj propěch.
Branky: 52. a 90. Monhart, 87. Vévoda – 41. Krejčí, 52. Reidl. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Václavíková – Pešek, Aubrecht, DS Špak. ŽK: 3:3. Diváci: 70.
Kr. Poříčí: Kiss – Erhart, Záloha, Monhart, Tesař – Jankovský, Dufek, Král, Rajchrt – Vévoda, Reismüller (stř. Friml, Ticháček, Jelínek, Schneider). Trenér: M. Buják.
Lokomotiva KV: Povinský – Kolář, Kubín, Reidl, Matocha – Krejčí, D. Sedláček, Horn, Šeda – Diviš, Vaněk (stř. V. Sedláček, Votík). Trenér: A.Sedlák.

Toužim – D. Rychnov 5:2
Vítězství domácích zařídili po jedné brance Schveiner, Pavel Šulc a Borek. Další dvě branky Toužimi přidal nestárnoucí záložník Moravec. Za hosty korigovali ukazatel skóre Cigánik a Elijaš.
Branky: 11. Schveiner (PK), 17. a 82. Moravec, 29. Pavel Šulc, 85. Borek – 23. Cigánik, 34. Elijaš. Poločas: 3:2. Rozhodčí: Kučka – Václavíková, Aubrecht, DS Kozel.
Toužim: Šmejkal – J. Šulc, Schveiner, Čermák, Kanát – Borek, Nezval, Moravec (85. Hudec), Hejkal (73. Malec) – Mikula, P. Šulc (80. Hotěk). Trenér: M.Daněk.
D. Rychnov: Sloboda – Cigánik, Sekáč, Fujan (29. Sedláček), Kříž – Šimků, Uzlík, Moravec, Klemm – Elijaš, Křenek. Trenér: Vl. Sedláček.
Další výsledek: Fr. Lázně – Nové Sedlo 1:0 (1:0). Nehlášeno.