Ve třetím kole krajského přeboru se utkala doposud neporažená mužstva Chodova a Staré Role, která se rozešla bezbrankovou remízou. V karlovarském derby na sebe narazily týmy Nové Role a Ostrova. Duel však lépe zvládli hosté, kteří si tak připsali druhé vítězství v řadě. Stále bez bodu jsou hráči chebského FC, kteří nestačili v domácím prostředí na nováčka z Mariánských Lázní.
Lídr kraje z Trstěnic vydřel tři body na hřišti v Dolním Rychnově až v závěru utkání, ale přesto vévodí krajské tabulce. Devět branek mohli vidět diváci v utkání Fratiškových Lázní s Aší, která tak opět vyšla bodově naprázdno a na své první body stále čeká. V dalším derby těsně pokořila karlovarská Lokomotiva Nejdek.

D. Rychnov – Trstěnice 2:3
V kvalitním utkání, které se hrálo nahoru dolů, se více fotbalového štěstí přiklonilo k hostujícím farmářům. Těm vystřílel cenné tři body v poslední minutě přesnou ranou kanonýr Roháč.
Branky: 12. Klemm, 55. Moravec – 18. Hořínek, 28. Gubáni, 90. Roháč. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Šmat (uspokojivý) – Melničuk, Vokoun, DS Tomášek. ŽK: 3:2. Diváci: 150.
Dolní Rychnov: Makarovič – Šimků, Elijaš, Cigáník, Horník – Sedláček, Valič, Štáhlovský (65. Szako), Křenek – Klemm (87. Růžička, 91. Jedlička), Moravec. Trenér: Vladimír Sedláček.
Trstěnice: Černý – Ston, Stránský, Bartůněk, Gubáni (67. Hanuš) – Chval, Schwertschal (30. Burián, 76. Ceplecha), Roháč, Hanko – Šimek, Hořínek. Trenér: Zdeněk Slowik.

Chodov – Stará Role 0:0
Ve vyrovnaném utkání se šance rodily až ve druhém poločase na obou stranách. Největší „tutovku“ pak zahodil v poslední minutě hlavou domácí Hányš.
Rozhodčí: Novotný (velmi dobrý) – Chládek, Gendráč, DS Štěrba. ŽK: 2:3. Diváci: 200.
Chodov: Dutz – Vondráček, Smolka, Kaňok, Gvizd – Machulka, Dušek, Klemera (69. Šellong), Obešlo – Hányš, Bulíček. Trenér: Jiří Vican.
Stará Role: Říha – Pleva, Plachý, Hořt, Hrudkaj – Sikora, Hejl, Jílek, Vašíček – Voborský, Lojín (82. Kvapil). Trenér: Jaroslav Slabý.

Nová Role – Ostrov 0:2
Další důležitou výhru v karlovarském derby zařídili hostům branky Koročinského a Hladíka.
Branky: 33. Koročinský, 80. Hladík. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Hodač (uspokojivý) – Tichota, Rousek, DS Votík. ŽK: 3:1. Diváci: 120.
Nová Role: Krupička – Roulich, Špička, Vodrážka, Krupička starší – Dušek, T. Chlup, Kotek, Kesl (46. Hnízdil) – Eszenyi, R. Chlup (76. Hruška). Trenér: Stanislav Pavlíček.
Ostrov: Šourek – Řáda, Hladík, Šott, Piskáček – Jura (63. Vlasák), Kalina, Koročinský, Eret (88. Chrenák) – Petrovič, Liška. Trenér: Tomáš Štěpánek.

Nové Sedlo – Kraslice 4:0
Domácí si napravili chuť z uplynulého kola, ve kterém podlehli hráčům z Trstěnic. Největší zásluhu na vítězství nad nováčkem soutěže měl autor dvou branek Nového Sedla Ludvík Gergely.
Branky: Gergely 2, Neudert, Joza. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Cvrk – M. Štěrba, Garaj. ŽK: 4:2. Diváci: 170.
Nové Sedlo: Jelínek – Ďuriš, Kurka, Planěk, Gvizd – Gergely, Joza, Neudert, Belbl – Suchý, Vágner (stř. Kovařík, Rubáš). Trenér: Zdeněk Joza.
Kraslice: Zeman – P. Tomeš, Balada, M. Tomeš, Prokop – Hanzlík, Bock, Kričfaluši, Řehoř – Maxa, Kurtin (stř. Pessel, Němeček). Trenér: Walter Schwarz.

Toužim – Kr. Poříčí 4:0
V domácím dresu si vítěznou premiéru užil i asistent trenéra karlovarských Buldoků Jiří Schveiner.
Branky: 5. Schveiner, 32. vlastní, 66. Čermák, 85. Mikula. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Henych – Stančík, Kučka, DS Černý. ŽK: 2:1. Diváci: 300.
Toužim: Šmejkal – Tichý, M. Hejkal, Čermák, J. Šulc – Borek, Schveiner, Hotěk, J. Hejkal – P. Šulc, Mikula (stř. Malec, Nezval, Kanát). Trenér: Marek Daněk.
Kr. Poříčí: Kiss – Erhert, Dubaj, Monhart, Tesař – Jankovský, Dufek, Král, Rajchrt – Vévoda, Reismüller (stř. Jelínek, Ticháček). Trenér: Miroslav Buják.

Další výsledky 3. kola: Fr. Lázně – Aš 7:2, Nejdek – Loko K. Vary 1:2