Trstěničtí konečně vyhráli

Trstěnice –Začátek utkání byl opatrný, nikdo nechtěl chybovat, i přesto si obě mužstva vypracovala pěkné gólové příležitosti, ale končily buď mimo branku, nebo vše vyřešili velmi dobře chytající gólmani obou mužstev.

13.2.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Trstěničtí se po dvou remizách v Tachovském zimním turnaji dočkali vítězství a získali tři body za výhru nad Slavojem Chodové Plané.

FC Rozvoj Trstěnice 3

Slavoj Ch. Planá 2

po poločase 1:0

Začátek utkání byl opatrný, nikdo nechtěl chybovat, i přesto si obě mužstva vypracovala pěkné gólové příležitosti, ale končily buď mimo branku, nebo vše vyřešili velmi dobře chytající gólmani obou mužstev. Přesto do vedení šly Trstěnice, a to po faulu Chodové Plané, kdy z přímého kopu z 25 metrů se nechytatelnou střelou trefil kapitán Trstěnic Jahoda. To vše se stalo ve 40. min. prvního poločasu.

Do druhé půle nastoupla obě mužstva s velkým odhodláním. Slavoj s tím, že otočí průběh utkání ve svůj prospěch, Trstěničtí zase, že svůj náskok ještě zvýší. Slavoj Chodová Planá po instrukcích svého trenéra M. Zemana, který ještě vloni trénoval mariánskolázeňskou Viktorku a dovedl jí k vítězství v krajském přeboru, nastoupil do druhé půle s velkým nasazením a dravostí, což se mu vyplatilo, protože trstěnickou obranu tak dostal pod tlak a tím ji donutil chybovat. Tak se mu podařilo vyrovnat a 15 min. před koncem utkání se dostal do vedení na 2:1. S tímto stavem se však Trstěničtí nesmířili a po individuální akci srovnali stav na 2:2 velmi dobře hrajícím Pavlem Bátou. Do konce utkání scházelo 5 min., když se k míči dostal opět Báto a nádhernou přihrávkou vzduchem našel nabíhajícího Jahodu a ten nekompromisní střelou vymetl šibenici chodovoplánského gólmana – 3:2 pro Trstěnice.

K zápasu se vyjádřil trenér Trstěnic Horváth: „Do utkání jsme šli s tím, že získáme kýžené tři body a budeme hrát ze zajištěné obrany. Velmi dobře dnes hrála celá obrana, s kterou počítám i do sezóny. Vyzkoušel jsem si tam i jiné hráče, ale s obranou mám již jasno. Zkoušel jsem na stopera mladého hráče Petra Procházku a byl jsem velmi spokojen. Ukázalo se, že i v jeho věku může s přehledem kopat stopera a že si umí velmi dobře řídit celou obranu. Měli jsme s tímto postem velké starosti, ale teď jsme našli hráče, který toto místo zvládne. Musím dnes pochválit celé mužstvo, děkuji mu za dnešní výkon.“

(tr–f)

13.2.2011

Keramická škola v Karlových Varech.

Památkáři protestují proti demolici keramky

Pestalozzi vznikli jako studentská kapela v roce 1988. Jedním ze zakládajících členů byl i Petr Gardner.

Nekonečná jízda kapely Pestalozzi začala před 30 lety

Zádub-Závišín má zastupitelstvo

Zádub-Závišín - Dlouhé měsíce byla obec Zádub-Závišín na Chebsku bez usnášeníschopného zastupitelstva.

Letní svatby jsou in, oddává se na lávce, golfu, na poli nebo u vysílače

Karlovarský kraj – Jako by se s nimi roztrhl pytel. Svatby v létě jsou prostě in. Snoubenci přitom čím dál více preferují venkovní obřad. A některá místa jsou opravdu netradiční.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Vrchní sestra ze sokolovské interny by se mohla stát Nej sestřičkou roku 2017

Sokolov - Míša Rauscherová, vrchní sestra z interního oddělení sokolovské nemocnice, by se mohla stát Nej sestřičkou tohoto roku. V Sokolově pracuje s dvouletou přestávkou deset let.