Ale pozor, až vlastním gólem, který si hosté nechtěně v závěru duelu vstřelili. Na půdě dalšího nováčka, Sokola Citice, zase pro změnu řádil jak utržený ze řetězu chebský šutér David Sládeček, který tak svému chebskému Unionu zařídil čtyřmi góly druhou podzimní výhru. Naopak se nedařilo, dalo by se říci tradičně, horalům z Jáchymova, kteří tentokrát nestačili na svém hřišti na Panorámě na jedenáctku Baníku Vintířov. Třetí plichtu uhráli na podzim fotbalisté Nového Sedla, kteří se tentokrát podělili o body s týmem Aše. Na stejné vlně se neslo i utkání karlovarské Lokomotivy a Hazlova. Body se dělily i ve Staré Roli, kde místní jedenáctka remizovala v rámci karlovarského derby s mužstvem Chyše. Hodně se pak slavilo v lázeňských městech. Důvod? Naplno bodovaly Mariánky i Frantovky. Mariánské Lázně na domácí půdě pokořily Ostrov a Františkovy Lázně Toužim. Krajskému přeboru tak vévodí zejména chebské týmy, naopak suterén patří těm sokolovským.

Výsledkový servis:

Kr. Poříčí – Habartov 3:2

Hosté šli do vedení již ve 2. minutě, střelecky se prosadil Bartoš. Hosté však díky trefám Kričfalušiho a Gvizda obrátili ukazatel skóre ve svůj prospěch. Hosté však po změně stran vyrovnali zásluhou Formánka. O premiérovém tříbodovém zisku domácích pak nechtěně rozhodl vlastním gólem hostující Bartoš.

Branky: 17. Kričfaluši, 31. Gvizd, 74. vlastní (Bartoš) – 2. Bartoš (PK), 69. Formánek. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Šmat – Hányš, Bubanec, DS Rajtmajer. ŽK: 3:2. Diváci: 130.

Kr. Poříčí: Dvořák – Kričfaluši, Provazník, Reismüller, Maxa – Gvizd, M. Dufek, Šellong, Rajchrt – Vévoda, J. Jelínek (stř. Moravec, Jankovský, Hanzlíček). Trenéři: Miroslav Buják, Milan Gabrle.

Habartov: V. Richter – Straka, Ďuriš, Tamajka, Šimků – Beránek, Lukeš, M. Richter, Ady – Formánek, Bartoš (stř. Novák, Chumlen, Poliačik). Trenér: Miroslav Špírek.

Jáchymov – Vintířov 2:4

Skóre duelu otevřel v 7. minutě hostující Prokop. O deset minutek později přidal druhý gól hostů Smolka a ve 40. minutě stanovil poločasový stav svou druhou brankou v duelu vintířovský Prokop. Po změně stran nejdříve domácí Hellmich neproměnil pokutový kop a v 62. minutě si nechtěně vstřelil vlastní branku hostující Černý. Poté však zvýšil vedení hostů přesnou ranou Novák a vše uzavřel v 85. minutě posledním gólem utkání Tichý.

Branky: 62. vlastní (Černý), 85. Tichý – 7. a 40. Prokop, 17. Smolka, 75. Novák. Poločas: 0:3. Rozhodčí: Rousek – Janoušek, Tichota, DS Vorel. ŽK: 1:3. Diváci: 90.

Jáchymov: Sütto – Novotný, Baláž, Kunst, Kostka – Chrenák, Hauptmann, Koudelka, Hellmich – Kasparides, Klečka (stř. Tichý, Jonák). Trenéři: Petr Sikýř, Václav Klečka.

Vintířov: Dutz – Novák, Vystrčil, Pazdera, Černý – Myslivec, Tráva, Draxal, Prokop – Škarda, Smolka (Verner, Valovič). Trenér: Jaroslav Maršík.

Citice – Union Cheb 0:5

Druhou podzimní výhru zařídil chebskému Unionu šutér David Sládeček, který nováčkovi nasypal ze svých kopaček tři čtvrtě gólů svého týmu. Galakoncert Chebanů pak uzavřel v samém závěru v podobě páté branky Dobeš. Stínem utkání pak bylo zranění chebského hráče Petara Aleksiče, kterého s podezřením na zlomeninu nohy odvezla záchranná služba.

Branky: 4. , 28. , 45. a 80. Sládeček, 90. Dobeš. Poločas: 0:3. Rozhodčí: Hányš – Adamec, Cvrk, DS Stančík. ŽK: 3:2. Diváci: 200.

Citice: Veverka – Kohout, Bufka, Pinta, Sinkule – Burda, Šíp, Bardon, Sopr – Peřina, Štika (stř. Stockner, Mankoš, Heřman). Trenér: Václav Medřický.

Union Cheb: Buřič – Těšínský, Kohout, Aleksič, Hudeček – Klepáček, Šebesta, Dobeš, Řezáč – Volf, Sládeček (stř. Kubinec, Šneberger, Janota, Jadlovský). Trenér: Miroslav Šebesta.

St. Role – Chyše 1:1

Domácí vyhráli první poločas brankou Martina Sikory, hosté pak ten druhý zásluhou Václava Dvořáka.

Branky: Sikora – Dvořák. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Chládek – Henych, Hrabovský, DS Kozel. ČK: 1:2 (Stýblo – Laurich, Dvořák).

M. Lázně – Ostrov 3:1

Výhru domácímu týmu zařídil dvěma góly kanonýr Pavel Chval. Poté se dočkali brankové radosti i hosté, když si domácí nechtěně vstřelili vlastní branku. Tříbodovou pojistku domácího týmu pak přidal Michal Drahorád.

Branky: Chval 2, Drahorád – vlastní. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Chrástecký – Vokoun, Kobielský, DS Gendráč. ČK: 0:1 (Kubeš).

Fr. Lázně – Toužim 2:1

Zasloužené vítězství domácích, kteří měli, až na posledních deset minut, mírnou převahu po celé utkání. Frantovky výhrou nad Toužimí odčinily zároveň výpadek z uplynulého kola v duelu s Citicemi.

Branky: 22. Kříž, 68. Országh – 82. Krejčí. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Cvrk – Adamec, Vejvoda, DS Černý. ŽK: 2:3. Diváci: 151.

Fr. Lázně: Vachůn – J. Hibler (63. Král), Lukáč, Karafiát, M. Větrovec – Šeliga (76. D. Kolouch), Országh, Kříž, Štefan (67. L. Hibler) – Bastl, Iterský. Trenér: Milan Kolouch.

Toužim: Lutzbauer – Krejčí, Kanát, Novák, Malec – Volf (46. M. Hejna), Bečvář, J. Hejna (48. Weilguny), Mikula – Hotěk, Borek. Trenér: Marek Daněk.

Loko KV – Hazlov 2:2

Hosté šli zásluhou Velemana do dvoubrankového vedení. Lokomotiva však v závěru duelu přidala na obrátkách a to se promítlo i do konečného zúčtování. Nejdříve snížil ze značky pokutového kopu Vaněk a poté přesnou ranou rozhodl o dělbě bodů po milimetrové přihrávce Pěkného Jílek.

Branky: Jílek, Vaněk (PK) – Veleman 2. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Fraško – M. Novotný, Bušek, DS Špak. ŽK: 2:2. Diváci: 80.

Aš – Nové Sedlo 2:2

Již třetí nerozhodný výsledek si v podzimní části připsalo na své konto Nové Sedlo. Postaral se o to dvěma góly Roman Hányš. Branky Aše pak obstarali Petříček a Popp.

Branky: Petříček, Popp – Hányš 2. Rozhodčí: M. Novotný – Fraško, Bušek, DS Zdvihal.

Pořadí: 1. Fr. Lázně 15, 2. Mar. Lázně 15, 3. Hazlov 13, 4. Vintířov 12, 5. Citice 12, 6. Toužim 10, 7. Ostrov 10, 8. Union Cheb 8, 9. St. Role 8, 10. Loko KV 7, 11. Aš 7, 12. Chyše 5, 13. Kr. Poříčí 5, 14. Nové Sedlo 3, 15. Jáchymov 3, 16. Habartov 0.