Áčko Libavského Údolí si vítězstvím na zimním stadionu v Chebu udrželo naději na play off, Chebští jsou čtvrtí

Sokolov, Cheb –O víkendu byly na programu další zápasy soutěže neregistrovaných hokejistů o Kynšperský pohár.

9.12.2010

Ilustrační fotoFoto: Profimedia.cz

HC Kynšperk – Lemigas 6:3 (1:0, 2:0, 3:3). V pátek se střetl vedoucí Kynšperk s Lemigasem a potvrdil vedoucí místo v tabulce. V první a druhé třetině měl Kynšperk viditelnou převahu, ale narážel na výborného brankáře hostí. Od poloviny třetí třetiny se hra vyrovnala, což bylo znát i na skóre, ale pro Lemigas již bylo na obrat v utkání pozdě.

Branky: Gregor 4, Štefka 2 – Tomaško 2, Vávra. Nejlepší hráči domácích: Mrva, Gregor. Vyloučení 5:0. Rozhodčí: Munka.

Sestava Kynšperku: Hámor – Řezníček, Vlasatý, Hanzlíček F., Mrva, Kronika, Gregor, Ondráček R., Štefka, Loskot.

Frenzelit – Libavské Údolí B 5:6 (2:1, 3:4, 0:1). Frenzelit po první třetině vedl o jednu branku. Ve druhé třetině se na ledové ploše strhla gólová přestřelka, která se zastavila na skóre 5:5 po dvou třetinách. V poslední části hosté strhli výhru na svou stranu.

Branky: Jirota 2, Diosegi, Höfler, Liebl st. – Sýs P. 3, Kalabza, Sýs R., Šofrle. Nejlepšími hráči domácích byli: Diosegi, Jirota.

Sestava Frenzelitu: Křivka – Špiler, Zuber, Diosegi, Kejšar, Jirota, Paleček, Höfler, Navrátil, Šlechta, Liebl st.

HCH Cheb – Libavské Údolí A 2:3 (0:0, 1:2, 1:1). Výhrou na zimním stadionu v Chebu nad místním HCH si áčko Libáče udrželo naděje na postup do play–off soutěže.

Branky: Bobčík, Krajčovič, Trepák P. – Kroupa 2. Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni: Bobčík, Krajčovič – Chmel, Kroupa.