Muži HC Stadion Cheb A hostili na svém ledě poslední tým tabulky HC Čerti Ostrov. V posledním vzájemném zápase viděli diváci dvaadvacet gólů. Ofenzivní síla týmu je zřejmá z každého výsledku, který muži přivezou ze hřiště soupeře, nebo předvedou divákům na domácím ledě. Ovšem třicet gólů je opravdu pořádná nadílka, kterou si Čerti z Ostrova odvezli.
Neuvěřitelnou kanonádu načal domácí kapitán Jan Stoklásek, kterému zápas náramně vyšel. V jediném zápase nastřílel třináct gólů, což se někomu nepovede ani za celou sezónu.
   Po první třetině nic nenapovídalo tomu, že výsledek bude tak rekordní. Když se ke Stokláskovu hattricku v první třetině přidali střelci Šafařík a Pfister, odcházelo se do kabin za uspokojivého stavu 5:0. Rychlé góly Petroše a Kohouta ve druhé třetině definitivně zlomily odpor hostů a pak se hrálo pouze na jednu branku. Z ukázkových kombinací padaly góly do sítě soupeře jako na běžícím pásu. Postupně se do střelecké listiny zapisovali Nový, Kohout, Moucha, Strýček, Šafařík a hádejte kdo? Ano, Stoklásek. Ve druhé třetině přidal další čtyři branky a ještě si nechal něco do poslední části hry. Za stavu 16:0 si hráči v pohodové atmosféře odpočinuli, aby svůj výkon korunovali další gólovou smrští. Po trefách Senaje, Mouchy, Kohouta, Petroše a Kaly se nenechal zahanbit domácí kapitán Stoklásek. Ve třetí části se trefil ještě šestkrát. Jeho gólová nadílka natěšila diváky a jejich skandování třicet, třicet vyslyšel Petr Hála. Střelecký účet uzavřel sólovou akcí, kdy unavenému gólmanovi nedal šanci a vstřelil třicátý gól zápasu. Diváci mohli oslavit neuvěřitelný rekordní výsledek v Krajské lize mužů.
V sobotu 14. 11. 2015 se můžete přijít podívat na další zápas, který se hraje na zimním stadionu v Chebu od 16:30 hodin. Soupeřem chebského „áčka" bude silný tým HC Farmáři Trstěnice.
   Muži B odehráli další utkání Krajské soutěže mužů na ledě HC SK Maan Cheb. Ve svižném začátku se hrálo tři minuty bez gólu, a to především díky výbornému gólmanovi Homolkovi. Chebští hráči ho zasypali hromadou střel, ale puk se za jeho záda nedostal. To se povedlo až ve čtvrté minutě Mouchovi, který po přihrávce Schovánka trestal do prázdné brány. Když se ještě gólově prosadil Schovánek a Moudrý, první třetina skončila 3:0 pro chebské „béčko". V prostřední části hry se v uvolněném tempu trefil pouze Schovánek, který ujel soupeři a překonal gólmana. Ve třetí části již unavený soupeř nedokázal čelit převaze chebského týmu, který má ambice tuto soutěž vyhrát, a po trefách Senaje, Mouchy, Moudrého a Zemana uzavřela střeleckou listinu. Soupeř se nedokázal prosadit ani jednou, a tak si chebský gólman Hladík připsal první nulu.
   Hráči čtvrtých a třetích tříd jako by se nechali inspirovat mužským „áčkem" a chtěli napodobit jejich výsledek. Čtvrtá třída nastoupila na ledě ostrovských Čertů a od začátku utkání bylo jasné, kdo je lepší. Byli to chebští hráči, kteří diktovali tempo hry a postupně se prosazovali. Po první třetině, která skončila 0:10 pro chebské hráče, se zdálo, že se nenechají zahanbit a muže napodobí. Po závěrečném hvizdu rozhodčích jim chyběly čtyři góly do třicítky. Největší měrou se o to snažil Vojtěch Váňa, který se trefil desetkrát. Co se nepovedlo čtvrťákům, odčinili třeťáci. Ti se stejným soupeřem předvedli výkon, který jim i „áčko" může závidět. Po šedesáti minutách hry svítilo na světelné tabuli konečné skóre 1:53. Kolektivním výkonem nenechali soupeře nadechnout. Nejlepším střelcem se stal Mašek Matouš, který se trefil do sítě soupeře třináctkrát.
   Zveme holky a kluky, kteří si chtějí vyzkoušet nejrychlejší kolektivní hru na světě, na zimní stadion v pondělí, ve středu a v pátek vždy od 15:30 hodin. Můžete si zabruslit a vyzkoušet, zda vás bude bavit hrát hokej.
Výsledky zápasů
HC Stadion Cheb
Muži A
HC Stadion Cheb – HC Čerti Ostrov 30:1 (5:0, 11:0, 14:1), góly: 5. Stoklásek (Šafařík), 8. Šafařík (Stoklásek, Strýček), 10. Stoklásek (Nový), 13. Pfister, 20. Stoklásek (Strýček, Šafařík), 22. Petroš (Kohout, Kala), 22. Kohout (Kala, Petroš), 28. Nový (Strýček, Stoklásek), 29. Stoklásek (Šafařík), 33. Kohout (Hála), 33. Stoklásek (Šafařík, Nový), 34. Stoklásek (Šafařík, Kohout), 36. Moucha (Šafařík), 36. Stoklásek (Strýček), 38. Strýček (Šafařík), 39. Šafařík (Strýček), 42. Senaj (Kala, Hála), 43. Stoklásek (Nový), 43. Moucha (Šafařík, Strýček), 46. Stoklásek (Strýček, Šafařík), 53. Stoklásek (Šafařík), 54. Senaj (Pfister), 54. Kohout (Senaj, Pfister), 55. Petroš (Moucha, Nový), 55. Stoklásek, 56. Kohout (Hála), 56. Stoklásek (Hála, Kohout), 58. Stoklásek (Kala, Hála), 59. Kala (Hála, Pfister), 60. Hála (Pfister).
Muži B
HC SK Maan Cheb – HC Stadion Cheb 0:8 (0:3, 0:1, 0:4), góly: 4. Moucha (Schovánek), 6. Schovánek (Moudrý), 13. Moudrý (Schovánek), 24. Schovánek (Moucha), 43. Senaj (Horník), 44. Moucha (Schovánek, Brychta), 44. Moudrý (Moucha), 45. Zeman (Moucha, Horník).
4. třída
HC Čerti Ostrov – HC Stadion Cheb 1:26 (0:10, 1:8, 0:8), góly: Váňa V. 10x, Kožík Š. 3x, Markgraf 3x, Velek 3x, Postl O. 3x, Mašková 2x, Fikejz 2x.
3. třída
HC Čerti Ostrov – HC Stadion Cheb 1:53 (0:17, 1:17, 0:19), góly: Mašek 13x, Aufrichtig 10x, Žalud 8x, Černík 5x, Moulis 5x, Petr D. 5x, Valuš 4x, Kolář 3x.