VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Muži Stadionu drama nakonec nepřipustili

Cheb - Kapitán chebského Stadionu Jan Stoklásek se proti Trstěnicím prosadil třikrát. Je to jeho už sedmý hattrick v soutěži!

20.11.2015
SDÍLEJ:

Stadion drama nedopustilFoto: Deník/Bedřich Klima

   Sobotní odpoledne patří na chebském zimním stadionu nejvyšší soutěži, a to Krajské lize mužů Karlovarského kraje, kterou hrají HC Stadion Cheb muži A. Tentokrát na domácím ledě přivítali Farmáře z Trstěnic a bylo se na co dívat. Hned v úvodu utkání se projevila ofenzivní síla, která je dle deníku Sport nejlepší v celé České republice. Již po třiatřiceti vteřinách otevřel skóre zápasu hbitý Šafařík po přihrávce kapitána domácích Stokláska. V páté minutě se prosadil domácí Kohout po samostatné akci. Když přidal v šesté minutě po skvělé kombinaci Strýčka a Bouška svůj první gól Stoklásek, zdálo se být jasné, kdo bude diktovat tempo hry. Soupeř však snížil z přesilové hry, kdy potrestaným hráčem byl Kala, za faul podražení. Na to bleskově odpověděl již po čtrnácti vteřinách Buchal, kdy po přihrávkách Novotného a Mouchy nedal gólmanovi šanci.
   Z časomíry uběhlo dalších třináct vteřin a gólman hostí opět lovil puk ze své sítě. To se gólově prosadil Novotný po přihrávce Mouchy. Když v desáté minutě skvěle zakombinoval druhý útok Moucha, Buchal, Novotný, kdy poslední jmenovaný vstřelil již šestý gól domácího týmu, byl soupeř, jak se říká, „na ručník". Ovšem soupeř potrestal vyloučení Buchala za hru vysokou holí a snížil na 6:2. Když se prosadil první útok ve složení Stoklásek, Boušek, Šafařík, odcházelo se do kabin za uspokojivého stavu 7:3 pro domácí.
   Tento stav jako by domácí uspokojil a přestali hrát svou nátlakovou hru. Ve druhé části hry se hrál vyrovnaný hokej, kdy soupeř vytěžil z minima maximum a po čtyřech brankách vyhnal domácího gólmana z branky. Jenže gólová přestřelka přála i domácím a po trefách Šafaříka a Pfistera se přidal i kapitán domácích, který dovršil dvěma góly svůj hattrick v tomto zápase. Již svůj sedmý v tomto ročníku!!! Siréna po druhé třetině přerušila utkání za stavu 11:7 pro domácí.
Třetí třetina měla rozhodnout o tom, komu zbylo více síly a zda dokáží Farmáři otočit nepříznivý stav utkání. Po faulu Novotného hrál soupeř přesilovou hru, kterou proměnil třináct vteřin před jejím vypršením trstěnický Barták. Když po dalším úniku Farmářů zastavil akci pouze za cenu faulu Strýček, nařídil rozhodčí trestné střílení, které proměnil kapitán hostí Sádlo. To byl ovšem poslední gól, který diváci viděli. Děkujeme divákům, kteří přišli podpořit chebské hokejisty.
   Muži B chtěli potvrdit první místo Krajské soutěže mužů a to se jim povedlo. Na domácím ledě přivítali IHT Brimstones. Respekt, který měli hosté z domácího týmu, vedl k ospalé hře již od úvodního buly. Soupeř jako by čekal, že na něj domácí udeří v plné síle. To ovšem chebské béčko vedlo k pomalé hře a bylo vidět jasné podcenění zápasu. Přesto se dokázal prosadit v páté minutě Senaj po nabídce Moudrého. To bylo nadlouho vše, co se událo v první třetině.
Ve druhé třetině se hosté otrkali a zjistili, že se zarputilostí se dá se soupeřem hrát. V první minutě druhé třetiny se prosadil kapitán hostí Turek. Na to odpověděl v přesilové hře Nový, který po přihrávce Hály odvezl puk do branky soupeře. Když se pak trefil opět Senaj, Nový a Schovánek, bylo v podstatě rozhodnuto. Odevzdaný soupeř obdržel ve třetí třetině čtyři branky, když se prosadil Moudrý, Zeman a dvakrát Hála. Muži si připsali povinné vítězství a potvrdili první místo v soutěži.
   Starší a mladší žáci odcestovali do Chomutova, aby potrápili Piráty. První začali mladší žáci, a jak je jejich zvykem, hned od úvodních vteřin tlačili na soupeře, dokud nepadl gól. Tak se také stalo, ve třetí minutě se prosadil Ščislák, kdy dostal přihrávku před branku od Vojtěcha Váni. Soupeř se dostával do šance velmi zřídka, přesto v šesté minutě vyrovnal. První útok si mohl vyčítat neproměněné šance, které spálil před soupeřovou brankou. Začínalo se od začátku. Když v desáté minutě přihrával Váňa Vojtěch na svého bratra Matyáše, ještě netušil, že si připíše další asistenci. Matyáš Váňa se trefil přesně, osamocen před soupeřovou brankou nedal soupeřovu gólmanovi šanci. Houževnatý soupeř vystrkoval růžky, a protože se nedokázal prosadit chebský první útok, soupeř opět srovnal krok. První třetina tak skončila smírně 2:2.
   Ve druhé třetině se chebští borci přece jenom probudili a začal fungovat brankostroj prvního útoku. Hned z prvního střídání se prosadil Bubanec po přihrávce Šmajdy. Když přidal gól Kubík a Kožík, vrátila se na hokejky chebských mladíků pohoda. Jasně přehrávali soupeře a krásné kombinace, které okořenily góly do prázdné branky, byly důkazem pohody v týmu mladších žáků. Skvěle chytající gólman hostí nestačil na přihrávky na jeden dotyk a po gólech Šmajdy a Bubance do prázdné branky druhá třetina končila za stavu 3:7. Ve třetí třetině se prosadil pouze první útok a po dvou gólech Bubance a třech Šmajdy si mladší žáci dokráčeli pro vítězství 4:12.
   Starší žáci chtěli navázat na skvělou hru svých mladších kamarádů a první třetinu byli lepším týmem, kdy držel naděje na bodový zisk skvěle chytající gólman Sivák. Když se zdálo, že budeme mít v zápase navrch, přišli na řadu rozhodčí. Nepochopitelné vyloučení třikrát za sebou oslabilo chebské síly, až se ve čtvrté přesilovce soupeř trefil. Přesto se hráči nevzdávali a hráli se soupeřem vyrovnanou hru. Zlom nastal v polovině zápasu, kdy nedokázali proměnit sólové úniky. Soupeř trestal chybné rozehrávky a tři branky do konce druhé třetiny rozhodly o výsledku celého utkání.
   Ve třetí třetině vsadili Chebští na jednu kartu a otevřenou hrou nabídli soupeři několikrát se prosadit. Výsledek 10:0 zcela jistě neodpovídá předvedené hře a je krutou nadílkou. Neproměněné příležitosti v první třetině budou jistě mrzet, ale pouze do dalšího zápasu.
   Recept na svého soupeře nenašly ani 3. a 4. třídy, které odcestovaly ke svým utkáním do Karlových Varů. Zápasy v minihokeji jsou atraktivní podívanou pro oko diváka, který se může těšit na pořádný gólový příděl. Kdo se přišel podívat, uviděl rovných sto branek. Bohužel víc jich padlo do naší sítě, ovšem jeden nerozhodný výsledek uhráli žáci třetích tříd. Za zmínku stojí výkony hráčů Šilhana (5 gólů), Moulise (4), Žaluda (4), Váni V. (3), Pavelkové (3), Aufrichtiga (3), Maška (3).
HC Stadion Cheb pořádá hokejové exhibiční utkání, které se uskuteční dne 25. 11. 2015 od 16:00 hodin na zimním stadionu v Chebu. Účastníky zápasu budou HC Škoda Plzeň OLD BOYS – HC Stadion Cheb. V plzeňském dresu se představí mimo jiné olympijští vítězové z Nagana Martin Straka a Jaroslav Špaček. Před utkáním proběhne prezentace chebského klubu, kdy se představí nejmenší hokejisté v krátkých ukázkových trénincích. V přestávkách se můžete těšit na vystoupení krasobruslařů či ukázku sledge hokeje v podání hráčů Sharks Karlovy Vary a chebského rodáka Miroslava Hrbka. Další doprovodné programy s autogramiádou čekají diváky v nabitém odpoledni na zimním stadionu v Chebu. Předprodej vstupenek je v městském infocentru v Chebu na náměstí Krále Jiřího nebo v restauraci ICE BAR na zimním stadionu. Na koho se můžete těšit? Zde uvádíme soupisku hráčů HC Plzeň Old Boys: Petr Kůs (G), Rudolf Pejchar (G), Martin Výborný (O), Josef Řezníček (O), Jiří Nachtmann (O), Dalibor Zítek (O), Jaroslav Špaček (O), Jiří Hanzlík (O), Jiří Beránek (Ú), Tomáš Klimt (Ú), Martin Straka (Ú), Jiří Neubauer (Ú), Petr Setíkovský (Ú), Radek Matějovský (Ú), Michal Stejskal (Ú), Petr Kořínek (Ú), Jaroslav Kreuzmann (Ú), Tomáš Vlasák (Ú). Přijďte se všichni podívat na hvězdy z NAGANA.

Výsledky zápasů
HC Stadion Cheb
v týdnu 9. – 15.11.2015
Muži A
HC Stadion Cheb – HC Farmáři Trstěnice 11:9 (7:3, 4:4, 0:2), góly: 1. Šafařík (Stoklásek), 5. Kohout, 6. Stoklásek (Strýček, Boušek), 7. Buchal (Novotný, Moucha), 7. Novotný (Moucha), 10. Novotný (Buchal, Moucha), 14. Boušek (Stoklásek, Šafařík), 26. Šafařík (Boušek, Stoklásek), 33. Pfister (Kohout, Volek), 34. Stoklásek (Šafařík, Strýček), 40. Stoklásek (Šafařík).
Muži B
HC Stadion Cheb – IHT Brimstones 9:1 (1:0, 4:1, 4:0), góly: 5. Senaj (Moudrý), 23. Nový (Hála), 26. Senaj (Schovánek, Marek), 29. Nový (Tomek), 30. Schovánek (Senaj), 41. Hála (Nový), 43. Moudrý (Schovánek), 52. Zeman (Senaj), 53. Hála (Horník, Nový).
Starší žáci
HC Piráti Chomutov – HC Stadion Cheb 10:0 (1:0, 3:0, 6:0).
Mladší žáci
HC Piráti Chomutov – HC Stadion Cheb 4:12 (2:2, 1:5, 1:5), góly: 3. Ščislák (Váňa V.), 10. Váňa M. (Váňa V.), 22. Bubanec (Šmajda), 23. Kubík (Kožík), 31. Kožík (Flaksa), 32. Šmajda (Bubanec), 34. Bubanec (Šmajda), 43. Bubanec (Šmajda), 52. Bubanec (Varvařovský), 54. Šmajda (Bubanec), 56. Šmajda (Varvařovský, Bubanec), 60. Šmajda (Varvařovský).
4. třída
HC Energie Karlovy Vary – HC Stadion Cheb 20:12 (9:5, 3:4, 8:3), góly: Šilhan 5x, Váňa V. 3x, Kožík Š. 2x, Postl O. 1x, Velek 1x.
HC Energie Karlovy Vary – HC Stadion Cheb 17:7 (6:2, 2:2, 9:3), góly: Pavelková 3x, Aufrichtig 3x, Fikejz 1x.
3. třída
HC Energie Karlovy Vary – HC Stadion Cheb 11:11 (2:2, 4:3, 5:6), góly: Moulis 4x, Žalud 4x, Mašek 3x.
HC Energie Karlovy Vary – HC Stadion Cheb 19:3 (7:1, 5:0, 7:2), góly: Domin 2x, Řehák J. 1x.

Autor: Redakce

20.11.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Krajský lídr Realistů Tomáš Ševčík

Prestiž politice mohou vrátit pouze politici, kteří nebudou lidem lhát

Sobotní akce Motýlí běh.
19

Lidé podpořili Motýlím během domácí hospic

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Vystavili houby u rozhledny

Cheb - Které houby jsou ještě jedlé a které už není vhodné na podzim sbírat?

Zimní stadion byl plný tvrdých pěstí

Mariánské Lázně - Již poosmé se mohli příznivci zápasů K-1, MMA a zápasů v thajském boxu těšit na tradiční mariánskolázeňskou Noc boje na mariánskolázeňském zimním stadionu.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení