Lídr soutěže KLM KV kraje přivítal v domácí sérii (již třetí utkání doma) hokejový celek z Chebu. Před vlastním utkáním Farmáři provedli focení mužstva fotografem Pavlem Loslebenem.
HC Farmáři Trstěnice ⋌14
HC Stadion Cheb B ⋌3
4:2, 4:0, 6:1
Nejofenzivnější tým (který sleduje a hodnotí deník Sport od 1. ligy až po krajské ligy) nechtěl ponechat nic náhodě a raketovým nástupem již v 11. minutě vedl 4:0. Farmáři skvělým, kolektivním výkonem přehráli svým nasazením a bruslením HC Stadion Cheb. V zápase se nejvíce střelecky dařilo Janu Němcovi, který si vystřílel další hattrick. Trenéři Šnajdr – Zeman byli tentokrát velice spokojení s přístupem hráčů k zápasu. Nebyla chvilka, kdy by soupeře Farmáři podcenili.
1. třetina – Hráči Trstěnic svým raketovým nástupem a skvělou hrou rozhodli o výsledku zápasu. Po dvou nešťastných minelách však umožnili soupeři vrátit se do zápasu.
01:27´- obránce J. Pech uvolnil vpředu Večeřu, ten ujel a lišácky zakončil, 1:0. 09:40´- Trstěničtí využili přesilovou hru, po pěkné kombinační akci Večeřa – Tišer a Pech zvýšil stav na 2:0. 10:29´- opět jedna z rychlých akcí Bubenščikov – Tišer a zkušený Macháček zvýšil na 3:0. 11:00´- tentokrát na postu útočníka ujel Pavlů, nahrál zpět do tandemu na obránce Zdeňka Dibalu a stav se měnil na 4:0. 17:02´- minela Farmářů byla potrestána. Střela Marka se odrazila od mantinelu k Rybákovi a ten snížil na 4:1. V 19:14´- Petros zachytil puk, nahrál Rybákovi a ten snížil na 4:2.
2.třetina – Byla již jasně v režii Farmářů. Přehrávali soupeře v bruslení a skvělou kombinační hrou nastříleli soupeři další 4 góly.
26:48´- M.Pech nádherně uvolnil Němce, který prostřelil hostujícího Bartmella, 5:2. 29:18´- Pavlů nahrál před branku Němcovi a bylo to již 6:2. Ve 33:43´- Němec nahrál Sádlovi a ten tvrdou střelou do šibenice zvýšil na 7:2. 39:00´- opět jednoduchá, pěkná akce M.Pech – Bubenščikov a Večeřa zvýšil na 8:2.
3.třetina – Farmáři pokračovali v nátlakové hře a i v oslabení vstřelili 2 góly. Přesto zahodili i několik vyložených „tutovek". Třetinu však vyhráli 6:1.
41:46´- obránce Zdeněk Dibala uvolnil Němce a ten svým třetím zásahem si zajistil v zápase hattrick a zvýšil na 9:2. 42:43´- bojovník Bubenščikov se prosadil i v pádu a zvýšil na 10:2. 44:57´- Trstěničtí udělali před brankou hostů závar, kde se nejlépe zorientoval Sádlo, přistrčil puk Macháčkovi a jeho střela končila v síti, 11:2. 49:28´- trestné střílení využil Moudrý a snížil na 11:3. 51:29´- Macháček nahrál Bubenščikovi a ten propálil puk až do sítě, 12:3. 52:23´- Barták našel Pavlů a ten šikovnou střelou k tyči zvýšil na 13:3. 53:53´- byl vyloučen na 10 min. bojovník Soukup. 54:21´- při svém oslabení Němec nahrál najíždějícímu „rychlíkovi" z Trstěnic Sádlovi a ten upravil konečné skóre na 14:3 pro Farmáře z Trstěnic.
Tresty 6:4, využití 1:0, oslabení 2:0, rozhodčí HR – Kadeřábek, AR Havelec – Fára, časomíra Vojskebrová, zapisovatel: Černý, přihlíželo na 65 diváků.
HC Farmáři Trstěnice: Réda, Barták, Sádlo, Pech Josef, Soukup, Bubenščikov, Dibala Zdeněk, Tišer, Macháček, Večeřa, Němec, Pech Milan, Pavlů, trenéři: Šnajdr – Zeman.
HC Stadion Cheb: Barthell, Horník, Podlipský, Kohout, Senaj, Bezděk, Hofman, Bláhovec, Brychta, Petros, Rybák, Macek, Moudrý, Hošek, Toman, trenéři: Šperl – Horník.
K zápasu se vyjádřil i trenér Trstěnic Václav Šnajdr: „Zápas jsme odehráli v dobré pohodě, dobře jsme kombinovali a celé mužstvo výborně bruslilo. Soupeře jsme ve všech situacích přehrávali a dařilo se nám i střelecky."
Výsledkový servis: 16. kolo
HC Mariánské Lázně – HC Čerti Ostrov 7:3
Pozvánka na hokej KLM KV kraje na zim. stadion v Mar. Lázních:
V sobotu 1. února od 18.00 hod. přivítají Farmáři z Trstěnic druhý celek soutěže HC PK Vřesová. Očekává se pěkný, vyrovnaný zápas. Všichni příznivci hokeje jsou srdečně zváni.