Diváci viděli dvacet šest gólů

Mariánské Lázně –Domácí Čerti bojovali, jezdili, napadali a těšili se z každé vstřelené branky, jen pro svoje mládí, nezkušenost, přenechali body soupeřům, ale za 2 až 3 roky bude situace docela jiná.

24.2.2011

Ilustrační fotoFoto: Profimedia.cz

Je dobojováno. K poslednímu zápasu v KSM KV kraje odjížděli Farmáři z Trstěnic do Ostrova nad Ohří s velkými problémy s účastí hráčů na zápase, kde je čekalo mladé, sympatické mužstvo s 25ti hráči a s velkým povzbuzováním bubny a 150 diváky. Vytvořili tak nádhernou hokejovou atmosféru.

HC Čerti Ostrov 8

HC Farmáři Trstěnice 18

0:4, 2:7, 6:7

Domácí Čerti bojovali, jezdili, napadali a těšili se z každé vstřelené branky, jen pro svoje mládí, nezkušenost, přenechali body soupeřům, ale za 2 až 3 roky bude situace docela jiná.

Farmáři rozhodli zápas již v 1. třetině, kde utekli domácím o 4 branky a vyhráli ji 0:4. Velký podíl na výsledku především první a druhé třetiny měl trstěnický brankář Hasala, který v závěru sezóny odložil hráčskou výzbroj a musel se obléknout do výzbroje brankářské. (Brankáři Trstěnic Lukáš Stanko – Praha, Lukáš Réda se vrátil do Znojma). V posledních pěti zápasech zachytal Hasala famózně.

Závěr zápasu za stavu 2:15 Farmáři přestali bránit a hráli jen dopředu a takovou divočinu udělali pro diváky…, kteří hnali své svěřence vpřed. Divokým skórem se obě mužstva rozloučila s letošním hokejovým ročníkem 2010/2011.

Nejlepšími hráči v tomto zápase od mužstva Farmářů patřili: Bubenščikov s 10 body, Hankovszki s 8 body, které si připsali do kanadského bodování a Lovas, v brance již zmiňovaný Hasala.

Branky za HC Čerti Ostrov: 4x Schmied Radek, 1x Pánek, Patera, Kadlec, Loula, asistenci si připsali: 2x Pánek, 2x Schmied, 1x Kadlec, Vatral, Loula, a Engo.
Branky za Farmáře Trstěnice: 4x Hankovszki a Bubenščikov, 2x Vopava, Lovas, Barták a Pech, 1x Sýkora a Fuka. Asistenci si připsali: 6x Bubenščikov, 4x Hankovszki, 3x Vopava, 2x Sýkora, 1x Barták a Pech.

Utkání velmi dobře řídili HR – Liška a čároví: Červenka a Danio. Tresty 8:1, využití 2:5, oslabení 1:4, SN 0:1.

Přihlíželo 150 diváků, kteří byli velmi slyšet.

HC Čerti Ostrov: Samák, Lukáč, Ryšánek, Pánek, Pařízek, Vatral, Sádlo, Kadlec, Duchoň, Loula, Schmied Matěj a Radek, Císař, Kostka, Lengo, Pospíchal, Trojek, Růžička, Patera, Janeček, Hovorka, trenér Patera, vedoucí Freitinger.

HC Farmáři Trstěnice: Hasala, Brytkov, Fuka, Toth, Barták, Sýkora, Lovas, Bubenščikov, Pech, Hankovszki, Vopava, trenéři: Šnajdr .

(tr–h)

24.2.2011

Novomanželé Urbanovi si řekli své ANO na vrcholku Aschberg v horské Bublavě.
9

Letní svatby jsou in, oddává se na lávce, golfu, na poli nebo u vysílače

Jak reklamovat koupený dům či byt

Vrchní sestra ze sokolovské interny by se mohla stát Nej sestřičkou roku 2017

Sokolov - Míša Rauscherová, vrchní sestra z interního oddělení sokolovské nemocnice, by se mohla stát Nej sestřičkou tohoto roku. V Sokolově pracuje s dvouletou přestávkou deset let.