V 5. kole regionálního přeboru RP-2 se na zimním stadionu v Mariánských Lázních střetli lídr soutěže domácí Farmáři Trstěnice proti poslednímu týmu v tabulce – HC Stříbro 06.

HC Farmáři Trstěnice 8

HC Stříbro 06 3

2:0, 5:0, 1:3

Hráči ze Stříbra předvedli výborný výkon, přestože prohráli. Zklamala je střelba, za stavu 2:0 jeli 2x sami na brankáře Farmářů Radka Šnajdra, který je vychytal, jako po dobu celého zápasu. U Farmářů se stal „pilířem“ zadních řad Tomáš Mahovský, který skvěle organizoval obranu. Trstěnickým vyšly úvodní dvě třetiny, kdy vždy raketovým nástupem zaskočili během úvodních minut hosty a vstřelili jim po dvou brankách. Poslední třetinu však nečekaně Farmáři prohráli 1:3.

Vývoj a sled branek

1. Barták do jízdy Tišerovi a ten střelou k tyči – 1:0.

2. Vystřelil Sýkora a vyražený puk dorazil Kořán na 2:0.

21. Kořán naznačil střelu, přihrál Bubenščikov a ten do prázdný 3:0.

22. Pěkná, rychlá, kombinační akce Hasala – Vopava a Kořán zvýšil stav na 4:0.

22. Střelu Kořána pohotově dorazil Sýkora 5:0.

29. Obránce Svoboda zatáhl puk za branku, přihrávka zpět mezi kruhy na Tišera 6:0.

36. Při oslabení vyhodil Hasala puk, kde si mazaně najel Vopava a zvýšil na 7:0.

41. Soupeř ze Stříbra využil přesilovou hru, Průša na Sasze a bylo to 7:1.

45. Hráči z Trstěnic pak polevili. Turkovo přihrávka našla Krištofiho – 7:2.

53. Hosté ze Stříbra zahráli šikovně přesilovou hru. Velich – Jiří Turek – Turek ml. upravil na 7:3.

57. Tečku za pěkným, rychlým utkáním udělali domácí – Svobodovu střelu šikovně tečoval trstěnický střelec Bubenščikov na konečných 8:3.

Branky za Trstěnice: 2x Kořán, Tišer, Bubenščikov, 1x Sýkora a Vopava, asistence: 2x Svoboda a Kořán, 1x Sýkora, Vopava, Barták a Hasala.
Branky za Stříbro: Sasz, Krištofovi a Turek ml., asistence: Průša, Turek ml., Turek Jiří.

Rozhodčí: HR- Daněk, čároví: Švagr – Fára, časomíra: Špírek Jakub. Tresty 5:3 (Kořán 10 OT), využití 0:2, oslabení 1:0, přihlíželo 40 diváků.
HC Farmáři Trstěnice: Šnajdr, Barták, Brytkov, Bubenščikov, Hasala, Svoboda, Sýkora, Tišer, Vopava, Mahovský, Kořán, trenéři: Šnajdr – Zeman.
Pozvánka na hokej

V sobotu – 28.listopadu, od: 20.45 hod. se na zimním stadionu v Chebu střetnou v krajské soutěži KS-2 HC Laser Cheb 2007 a Farmáři Trstěnice. V neděli – 29.listopadu, od: 18.00 hod. se na zimním stadionu v Tachově střetnou v regionálním přeboru RP-2 HC Tachov – HC Farmáři Trstěnice.