V úvodu utkání obě mužstva vyzkoušela pozornost obou gólmanů několika střelami ze střední vzdálenosti, ale bez gólového úspěchu. V dalším průběhu hry začali Chebští přece jen přebírat iniciativu a vypracovali si několik dobrých střeleckých příležitostí.

HC Březová 07 -1
HC Auta & Auta Cheb- 3
0:0, 0:3, 1:0

Největší měl zřejmě Florián, kterému před brankou přistrčil kotouč Janda, ale střílel jen do gólmana. Chebští nevyužili ani svou přesilovou hru, v gól nepřetavili ani závar před brankou Březové, kde hosté odolali jen velkou obětavostí, kdy se poskládali do brankoviště.

Druhá třetina byla již brankově úrodnější. Již po 11 vteřinách se prosadil Janda, který si odebral po úvodním vhazování kotouč, proháčkoval se až před Veselého a poslal kotouč nad jeho lapačku – 1:0.

Hráči Chebu byli při chuti. Vzápětí si sjel před branku na přihrávku Fischer, ale jeho střelu z otočky vytěsnil v rozkleku betonem Veselý. Stejně tak jeho další střela skončila mimo březovskou branku, kotouče se ale následně chopil zkušený domácí kapitán Milan Ticháček a našel mezeru mezi tyčkou a postojem březovského gólmana – Chebští vedli 2:0.

Poté měli výhodu přesilové hry i Březovští, ale tu se jim využít nepodařilo. Naopak, po jejím skončení poslal druhý z Ticháčků, tentokrát Radek, do brejku z trestné lavice naskočivšího Kazíka, ale ten svůj blafák zakončil střelou mimo březovské tyče.

V 9. minutě byli hráči Aut úspěšnější po vyhraném buly Markgrafa v útočném pásmu. Pohotová střela znamenala tříbrankové vedení chebského týmu, 0:3. Poté se Březovští konečně uklidnili a začali také hrát. Jejich následnou šanci ale zmařil odchovanec sokolovského Baníku v domácí kleci Gelbič, který vyjel až za kruhy a vypíchl Březovským kotouč.

V nervózní poslední části hry, kdy na trestnou lavici usedlo celkem sedm hráčů, se Březová přece jen dočkala. Ve 4. minutě snížil při hře 4 na 4 Janů.
Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0.