Hokejisté Březové si přivezli z Chebu bod

Cheb - Hosté nesložili zbraně a dokázali v závěru smazat tříbrankový náskok soupeře

15.12.2008

V dalším, již 13. kole krajského přeboru 2 cestovali hokejisté Březové do Chebu k utkání s místním Stadionem. V dramatickém utkání nakonec získali bod.

Stadion Cheb 4
HC Březová 4

Skóre utkání otevřel v 7. minutě po přihrávce Váni hostující Krytinář – 0:1. Tímto výsledkem také skončila úvodní část.
Ve druhé třetině se domácím podařilo třemi brankami dokonale otočit vývoj utkání, když se postupně trefili Breda, Moudrý a Bláhovec– 3:1. Když v poslední části hry zvýšil domácí Nožička na 4:1, zdálo se být utkání rozhodnuté. Březovští ale nesložili zbraně a v závěru zápasu během pěti minut srovnali třemi brankami (M. Pech, Nováček, Váňa) stav utkání na 4:4.

Stadion Cheb: Zeman – Breda, Zimmel, Hošek, Bláhovec, Bouda, Polák, Nožička, Moudrý, Šnaidler, Šebek, Hofman, Brychta, Rozporka, Hučko, Fenzl, Švagr. Trenér: Bouda.

HC Březová: Veselý – M. Pech, Krytinář, Šeliga, Rampa, Hradský, Kolář, Vondruška, Mrázek, Váňa, P. Pech, Lukáš, Kraus, L.Novotný, Nováček, Rudovský, Peschel. Trenér: Veselý.

Třetiny: 0:1, 3:0, 1:3.
Branky: 17:48 Breda, 19:30 Moudrý (Bláhovec), 23:13 Bláhovec, 34:36 Nožička (Bouda) – 6:55 Krytinář (Váňa), 49:33 M. Pech, 51:27 Nováček (P. Pech), 54:34 Váňa (M. Pech)
Rozhodčí: Belka, Čelikovský. Vyloučení: Hošek, Breda, Hučko 2 min. – M. Pech 6 min., Vondruška, Nováček, Kolář 2 min. Oslabení: 1:0. Diváků: 20.

Výsledky 13.kola:
Brimstones Cheb – Drivers Cheb 3:3, Laser Cheb – AH Medvědi 0:8, Maan Cheb - Auto Cheb 3:5, Farmáři Trstěnice – PSK 96 Cheb 5:4, HC Tachov – SPLH Hamrníky 2:3, Stadion Cheb – HC Březová 4:4.